Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan tudom szerzői jog...

Hogyan tudom szerzői jog védelme alá helyezni?

Figyelt kérdés
Kitaláltam egy kártyajátékot és hivatalosan is elismerté szeretném tenni. Hogyan és hol tudom ezt megtenni?

2016. szept. 12. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

De hagyományos kártyával kell játszani, vagy nem? Mert ha hagyományossal, akkor úgysem fog senki fizetni a szabályokért külön. Amikor römit, pokert, stb. hagyományos kártyás játékot játszik az ember, akkor se fizet senkinek pluszban.

Persze ha a kártyák is speciálisak és kifejezetten meg kell venni őket a játékhoz az már más.

2016. szept. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, hagyományos francia kártyával kell játszani. Nem szeretnék a játékon keresztül bevételt szerezni. Csupán azt akarom, hogy el legyen ismerve, hogy az én játékom.
2016. szept. 13. 11:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha francia kártyával kell játszani, akkor nincs szerzői jog, mivel már létezőt használsz fel.
2016. szept. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A játék nevében legyen benne a neved!
2016. szept. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!