Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem törlik az olyan...

Miért nem törlik az olyan videókat az internetről ami emberek halálát mutatja be?

Figyelt kérdés

Hol vannak az emberi jogok hogy ezek a videók fent

lehetnek?


!!!Azért raktam ebbe a kategóriába mert a politika, törvények kategóriában egyszerűen nem kapok normális választ!!!!



2016. szept. 21. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még egyet nem láttam. Csak azért, mert én döntöm el, mit nézek meg.
2016. szept. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A net az a szabad gondolkodás tárháza nem hiszem hogy felugró reklámokkal tolják az arcodba neked kell rákeresni. Ha megteszed akkor miért akarod hogy titok maradjon?
2016. szept. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi a franc?! Nem ebbe a kategóriába akartam. Na mindegy!
2016. szept. 21. 10:33
 4/5 anonim ***** válasza:

A halott embernek nincsenek "emberi jogai" de még "személyiségi jogai" sem, hiszen halott. Kegyeleti jogai vannak.


Egyébként nem értem mi ezzel a bajod, ne nézzél akkor ilyen videókat...

2016. szept. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért keresel rá ilyen videókra?

Én is láttam már ilyeneket,sőt boncolást is,de én szándékosan kerestem rá,mert érdekelt.

Csak úgy véletlenül még soha nem bukkantam rá ilyen videóra(főleg,hogy sok helyen még előre szólni is szokott,hogy a nyugalom megzavarására...stb/18 éven aluliaknak....stb


Az internet teljes információ szabadságról szól,ezért is ilyen csodálatos találmány,ha nem tetszik,akkor nem kötelező feljönni ,lehet a gépen aknakeresőzni is.

2016. okt. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!