Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezért tehetünk panaszt rá?...

Ezért tehetünk panaszt rá? Zaklatásnak számít?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdődött az egész. Az osztályfőnökünk férje, egy hatvan év körüli férfi elkezdett követni minket instagramon, és bejelölgetni facebookon. A lányok többsége azonnal visszaigazolta, hiszen mind tudtuk, hogy ki ő, mert már találkoztunk vele párszor az osztályfőnökünk révén.

Először mindenkinek lájkolgatta a képeit, aztán elkezdett szexuális tartalmú üzeneteket kiírni a facebookos üzenőfalára. Nem úgy írta ki, hogy megosztotta őket, vagy volt egy enyhe erotikus sejtetése, hanem egyértelműen.

pl: "Ha egy nő parancsolgat az ágyban, az felizgatja a férfiakat."

"Az orgazmus színlelése nem jófejség, de nem szabad a férfi szexuális képességeit megalázni annyival, hogy csak ennyi volt?"

"A férfiak gyakran képesek érzelem nélkül szexelni, imádják a spontán, gyors együttléteket. Ezért hagyjuk a romantikát, folytassunk le gyors szexet."


Ezeket írja ki.

Mellesleg ha élőben találkozunk akkor folyamatosan integet nekünk, és mindig nagyon rámenős. Szerintem csak számunkra láthatóak ezek a gondolatai, mert nem hiszem el, hogy az igazgatónak és az igazgatóhelyettesnek, akik ott vannak az ismerősei között, ez nem szúr szemet.

Lehet ez pedofília? Lehet ebből a későbbiekben több is, mint ez? Tehetünk panaszt ezért? A lányok az osztályban 13, 14 évesek. Én is csak 13 vagyok.


A válaszokat előre is köszönöm!


2016. szept. 30. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Akit zavar, miért nem törli az ismerősei közül?! Aztán ha kérdi bárki, hogy miért, akkor el lehet mondani neki, amiket itt leírtál. Illetve van neki is üzenőfala, és k..ra le lehet égetni, ha sokan látják!
2016. szept. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyik idézetet sem találtam meg facen
2016. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!