Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kísérletekre lehet legálisan...

Kísérletekre lehet legálisan beszerezni Marijuana-t?

Figyelt kérdés
Kísérlet céljából szükségem(ünk) lenne Marijuana-ra. Ha kísérlethez kell be lehet legálisan szerezni?

2016. okt. 31. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Tudod, kísérletből sem elfogadott embert ölni. :D


Kérdezz körbe ismerősöknél, egy kis megerőltetéssel tök jó dolgokat lehet szerezni.

2016. okt. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van ilyenre lehetőség, de ez nem úgy működik, hogy te most kitalálod, hogy otthon majd ügyködsz, hanem jó, ha van mögötted valami komoly kutatócsoport, egyetem aztán meg van is értelme annak a kutatásnak.
2016. okt. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kísérletekre lehet. Gyakorlatilag még a fáról sem másztunk volna le, ha a kísérleteket is tiltanák.
2016. okt. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De én nem is embert ölni akarok, hanem csak Marijuana-val kísérletezni. Tudnék olyat aki tud, de vele az a baj, hogy mindenféleképpen átver. Vagy nem azt ad, hanem valami zöld levelet vagy pedig, ha azt ad, akkor is szarásig van hígítva herbállal vagy egyéb más anyagokkal.
2016. okt. 31. 13:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Magyarországon fogalmam sincs. Például rengeteg tiltott drog van, amit orvosi utasításra patikából be lehet legálisan szerezni és orvosi felügyelet mellett lehet szedni. Erős fájdalomcsillapítók, antidepresszánsok, egyéb pszichoaktív szerek. Bizonyára kutatásokhoz is megvannak a legális utak és források, de valószínűleg iszonyat bürokráciával és kemény ellenőrzéssel kikövezve.
2016. okt. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A sufnikísérletek miatt akkor sem lesz legálisan megoldható a dolog.

A füvet viszont nem szokták herbállal keverni, ezeknek a jól menő dílereknek az nem éri meg.

Azért mondtam, hogy meg kell erőltetni magad, hogy tényleg tudj jót találni, amivel bár illegálisan, de nyugodtan kísérletezhetsz. (Nem az a legnagyobb vétség, ha veszel pár grammot saját felhasználásra)


Amúgy szabad megtudni, milyen kísérlet?

2016. okt. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ahhoz szerintem minimum hivatásos kutatónak kell lenned, vagy kutatóintézetben dolgoznod. Plusz, bizonyára megvan ennek az engedélyeztetési eljárása, uh egyszerűbb, ha keresel egy dealert.
2016. okt. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Abból kiindulva, hogy a Marijuana illegális, nem valószínű, hogy legálisan hozza tudsz jutni,főleg ha otthonodban tartanád.
2016. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!