Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Adott egy 18 éves fiú. Ez a...

Adott egy 18 éves fiú. Ez a fiú képet küldött a nemi szervéről, és meztelen képeket kapott egy 13 éves lánytól. Mekkora valószínűséggel ítélik el a srácot és ha elítélik, mennyi időre?

Figyelt kérdés
Viszont a fiú sosem kérte a képeket, nincsenek lementve a számítógépére, a lány önszántából küldte, és a lány hamis adatokat adott meg a facebookon.16 évesnek állította be magát, holott csak 13. ezek ismeretében
2016. nov. 13. 01:35
1 2
 1/14 Igen, én vagyok! :) válasza:
60%
Pár nap szobafogság az anyukájától.
2016. nov. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 RRR ***** válasza:
52%
senkit nem érdekel,ha a srác nem osztotta meg máshol,másokkal
2016. nov. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
A srác nem élt vissza a képpel. S a lány nem kényszerből küldte, hanem benne volt a "játékban" - ezen nem lehet mit büntetni.
2016. nov. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
38%

Nem számítanak a körülmények. Ha a csaj részeg, akkor az felmenti, ha a fiú a részeg, az bűnösebbé teszi. A jelenlegi világunkat a nők irányítják, néhány férfi bábun keresztül.


14 éven aluli, tehát nem nyilatkozhatja azt, hogy önszántából tette. Meg sem kérdezik tőle, és nem is engedik, hogy elmondja. A fiú 18 éven felüli, felnőtt. Pedofília, és erőszak is. A pedofília egyértelmű mindenkinek. Az erőszak azért "állja" meg a helyét, mert kiskorú, és ezért nem volt a döntésének tudatában. Az erőszak nem csak fizikai, hanem lelki is lehet. Küldtél neki egy képet, ezzel befolyásoltad, hogy ő is küldjön.

Persze a törvény szerint mindegy, ki a fiatalabb, de a valóságban férfiként, alapértelmezetten "szexuális erőszaktevő" vagy (annak tekintenek), amíg a lányok szentek (annak tekintik őket). Egyszóval, rád rothad a műanyag lakat.


De csak akkor ha az apja nem tudja a lányáról, hogy csak egy közönséges ribizli, mert abban az esetben nem jelent fel, és nem lesz semmi. De ha az apja rájön erre, és szentnek hiszi a kis hercegnőjét, akkor kérdőre vonja, és a kis csaj téged fog okolni mindenért, amit apuci el is hisz neki. Ebben az esetben jobb ha a Marsra költözöl.

2016. nov. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
börtön
2016. nov. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
11%
Majd mindjárt elhiszem,hogy 16 évesnek néz ki a 13 éves kiscsaj. :D
2016. nov. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%

Letöltendő börtön simán benne van a pakliban. A 4. válaszolónak teljesen igaza van, nem tudom kik voltak azok a tájékozatlan barmok, akik lepontozták.


A lány kiskorú, tehát mindenféle vele kapcsolatos szexuális bűncselekmény ellene elkövetett erőszakként jelentkezik. Az itt a lényeg, hogy a lány látta a fiú képét, ez ellene elkövetett szexuális zaklatásnak minősül.


Hogy a lány is küldött magáról képet, az már csak hab a tortán, szinte semmit nem nyom a latban, hiszen kiskorú, jogilag nem cselekvőképes. Az meg ugyancsak nem érdekli a bíróságot, hogy mennyinek néz ki a lány, csak azt fogják nézni, hogy milyen dátum áll a születési anyakönyvben.


A srác majd megnézheti magát, amikor bekerült a börtönbe, és a cellatársai csak azt fogják tudni róla, hogy kiskorú ellen elkövetett szexuális molesztálásért ül. Naponta könyöröghet majd sírva az életéért, hogy csak egy fotó volt, úgysem fogják neki elhinni. Pedofil köcsögnek fogják a sitten számon tartani, és úgy is fognak bánni vele. Biztos azt hitte a srác, hogy menő dolog amit csinál, de most megszívta. Egyelőre csak képletesen szívta meg, de hamarosan szó szerint is szívni fogja.


Az élet nem egy vicc, gyermekeim, ha valakinek még nem tűnt volna fel!

2016. nov. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 kovpet ***** válasza:
28%

18 év alattiról tilos szexuális tartalmú képeket készíteni, megszerezni és még birtokolni is.

Mivel a srác 18 éves és a lányról azt hitte, hogy 16, szerintem kizárt, hogy letöltendő legyen ebből, max próbára bocsátás, esetleg felfüggesztett. De mivel nem ő kérte, szerintem semmi nem lesz belőle. Képet küldeni nem tilos, bár zaklatás elvileg lehetne belőle. Talán kiskorú veszélyeztetése is, bár szerintem ez nem az a helyzet.


Nem tudom, hogy honnan veszik az előzőek, hogy volt szexuális aktus, erről nem írt a kérdező.

2016. nov. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A kislányt meg kell nevelni, nagyon gáz ennyi idősen.
2016. nov. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%

"Mivel a srác 18 éves és a lányról azt hitte, hogy 16, szerintem kizárt, hogy letöltendő legyen ebből, max próbára bocsátás, esetleg felfüggesztett. De mivel nem ő kérte, szerintem semmi nem lesz belőle"


Hol élsz te??? Ez simán börtön, konkrét hasonló eseteket tudok felsorolni.


1) Kutyát nem érdekli, hogy mit gondolt a srác a lányról, hogy hány éves. Az számít, hogy ténylegesen hány éves.

2) Az sem számít, hogy kérte-e a fotót. Kiskorúról nézegetett pucér képet, ez önmagában kimeríti a bűncselekmény fogalmát.

3) De még ennél is nagyobb gáz, hogy magáról küldött képet kiskorúnak. Ez jogi értelemben kiskorú ellen elkövetett szemérem elleni erőszak. Kib-@-szottul komolyan veszik és kib-@-szottul keményen büntetik!


Nem tudom, te hány éves lehetsz, hogy szerinted nem történt semmi komoly, de hidd el nyugodtan, az ügyészség és a bíróság ezt nem így látja.

2016. nov. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!