Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan zajlik egy facebook per?

Hogyan zajlik egy facebook per?

Figyelt kérdés

Szóval elvileg belekeveredtem egy személyiségi jogi ügybe. Kizárólag azért mert a srác ki feljelentést tett becsületésértésért?! azt gondolta, hogy én gúnyolom, és piszkálom nyilvánosan egy oldalról. Ez azért történt meg, mert én nem a saját nevemről regisztráltam facebookra. ennek margójára aki zaklatja az sem.


Ezért ma elvileg feljelentett egy ismeretlen személyt, és összemosott vele. Lehet a rendőrségen is.


Szóval, mikor várhatom, hogy kijön értem a rendőrség és rabosít ? És miként tudnám meggyőzni őket, hogy valójában nem én vagyok akit keresnek?


2016. nov. 16. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

"Szóval, mikor várhatom, hogy kijön értem a rendőrség és rabosít ?"


Nem fog ilyen tortenni, ne parazz. Szerintem korberohogik a rendorsegen.

2016. nov. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Úgy lesz*rják, mint annak a rendje. Ilyenekkel nem foglalkozik a rendőrség, ez az ő egyéni problémája, ott a letiltás gomb, letilthat bármikor, másrészt, a facebooknak is elég írni, hogy szedjék le, és ők majd leszedik bármi per és felelősségre vonás nélkül. Ez marhaság.
2016. nov. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Azt majd kinyomozzák ki a valódi gúnyoló, vagy az a személy vagyis te, aki kamu néven becsmérel mást, hisz nyilvánvaló azért vagy berezelve, mert valódi néven nyuszi vagy becsmérelni.

Nem rabosítják az ilyen gyökereket, csupán megrovást vagy pénzbüntetésben részesítik, mármint a bíróságon.

2016. nov. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pont az a gond, én nem becsmérelek senkit.
2016. nov. 16. 16:27
 5/7 A kérdező kommentje:
Csávó összekever egy másikkal.. Mondjuk én tényleg félek, hogy kiderül ki vagyok mert ha megtudják a szüleim, hogy politizálok... az kicsit rossz lesz.
2016. nov. 16. 17:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Összeverekedik valakivel, de téged jelent fel, akinek kamu a profilneve, nem érzed a történet abszurditását? Valószínű azért jelentette fel a kamu nevűt, mert tudja, hogy vele van baja, vele verekedett, vagyis veled, hisz van 1 valótlan profilod, amin keresztül becsmérelted.

Nem szokás kamu nevű fészes regisztrációt csinálni ha csak nem azért, mert inkognitóban akar lenni vki. De akkor az illető nem tudhatta kivel vitázik, ki becsmérli, hacsak nem árul el magáról információkat az adatlapján, vagy másképp.

Egyébként bármit le tudnak vizsgálni, melyik eszközről kinek mit küldtek, ahogy itt a gyikon is mindent látnak, a fészes kommunikációban is simán beazonosítják.

2016. nov. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze, ezzel tisztába vagyok, most írtam is annak a csávónak akit feljelentett a srác. Csak nem akarok feleslegesen bíróságra járkálni.
2016. nov. 16. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!