Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki felmászik egy...

Ha valaki felmászik egy gyárkéményre, és erről videót is közzé tesz, az milyen büntetésre számíthat?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=63B0CZuCXJ0


Oké, nem mentek fel teljesen. Ez csak betörésnek számít, igaz?

Egyébként nagy csoda, hogy még fent van a videó :DD


2016. nov. 23. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem távcsöves puskával egy mesterlövész lábon lövi őket, attól leesnek és csúnyán megütik magukat.

Lehet rosszul tudom javítsatok ki ha tévedek.

2016. nov. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legtöbbször semmilyenre.

Nekem is csinálja ezt pár haverom,max kitörik a nyakukat egyszer,de senki nem foglalkozik velük,amíg nincsenek útban(tehát olyan helyet választanak,ami viszonylag kihalt vagy már régen bezárt)

2016. nov. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pl. amikor átmásztál a kerítésen, akkor egy birtokháborítás megáll. Esetleg bármi kárt okozol, akkor a rongálás is. Ha levágsz egy lakatott dolog elleni erőszak, mivel látom van fent egy gsm bázisállomás is van, esetleg megáll a közérdekű üzem működésének megzavarása, vagy legalábbis kísérlete. Aztán egy jó ügyész még biztos találna pár apróságot.
2016. nov. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!