Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyarországon mely helyeken...

Magyarországon mely helyeken lehet legálisan és ingyen sátort verni "kemping" (remetéskedés) céljából?

Figyelt kérdés

Tudjátok én egy én egy "modern" nyomornegyedben nőttem fel, azaz egy panel lakásban a külvárosi Budapesten. A családom borzalmas, este későn is zajonganak, beszélgetnek, a lakásban meg faajtó van, olyan mint ha nem is lenne, zajszigetelése 0. Kezdettől fogbva kikészít. Az alattunk lévő kora reggel ébresztőzik és az is áthallatszik. A kutya beugat, ablak szigetelése 0 és nem is lesz mert szegény a családom (de azért van 3 gyerek, természetesen...). Azt is hallom, hogy kinyitnak egy ajtót, és vagy az anyám csontjai ropognak. Utálok itt lenni a kezdetektől ezért amint 18 lettem abbahagytam az iskolát és akartam valamilyen gyors munkát keresni hogy a lehető leggyorsabban elköltözhessek. Hát nem jött össze. Pénzem nincs albérletre sem. Valami nagyváros közeli kempingben akarok lakni 1 sátorban, és bejárni a városba dolgozni. Mert legalbbis Budapesten lehetetlen, hogy megélj egy fizikai munkából ha egyedül vagy. Munkásszállóra nem megyek, meg szobába, mert az is ugyan olyan.


Milyen nagyvárosok közelében van kemping ami ingyenes sátorozóhely? Hogyan őrizzem a cuccaimat? A kajámat hogyan főzzem?


2016. dec. 12. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A környék kempingjei nagyrészt megszűntek, vagy csak nyáron vannak nyitva. Dunakanyarban például. Nincs már százezres NDK-s és cseh, lengyel sátras turizmus. Egyébként megfagysz a sátorban.
2016. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Itthon sincs fűtés. Lenne de kikapcsoltam mert ebben a hülye panelban úgy fűtenek hogy megsülsz.
2016. dec. 12. 20:44
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Ahol engedélyezve van. Hol van engedélyezve? Sehol!
2016. dec. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden kis földdarabnak tulajdonosa van, a közterületeknek, erdőknek, folyópartoknak is. Engedély nélkül sehol se lehet.
2016. dec. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
sehol
2016. dec. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A sátorban majd nem kell lekapcsolni a fűtés nehogy megsűlj.

De nagykorú vagy csinálhatsz amit akarsz.

Pl megtanulhatnál németül és ausztriában bármilyen munkával keresnél annyit hogy emberhez méltóan megélj, de ehhez gondolom nincs kedved.

Csövezhetsz is hogyne, semmi gond.

2016. dec. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nincs nyelvtudásom és pénzem kiköltözni. :/
2016. dec. 13. 13:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Mekkora tapasztalatod van sátrazás terén? Sátraztál már télen? Ha a panelban lekapcsolod a fűtést, akkor is +15 fok fölött van a hőmérséklet, ellenben kint a szabadban városon kívül nem ritka a hajnali -10 fok. Meg tudod vásárolni a rossz időjárásra is alkalmas sátrat, hidegre alkalmas hálózsákot?
2016. dec. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A nyelvtudás ingyen van, ha már van neted, esetleg valami okoskütyüd.

Csupán időt kell szánni rá...

Ez tűnik a leghasználhatóbb megoldásnak innen nézve is.

Költözni sem kell, ha szállodában vállalsz munkát. Pár hónap alatt simán lehetséges használható nyelvtudást elérni, ha nekiállsz...

2017. jan. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
közterületen már miért ne lehetne, mondjuk egy elhagyott dunaparton, ahol a legközelebbi kis 2 ezres falu is 20 km-re van?
2017. febr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!