Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mire számithat aki ezt tette?...

Mire számithat aki ezt tette? Súlyos testisértés, maradandó fogyaték okozás, kiskorú elleni erőszak? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Volt egy párom, pár nappal ezelőttig, aki életvitel szerűen velünk élt. Agresszió tünetét soha nem mutatta, de pár napja teljesen elborult az agya, 8napon túl gyógyuló sérüléseket szenvedtem, fogaimat kiverte. És a 4éves kisfiamra támadt mikor félájult voltam és felkelni sem tudtam a padlóról. Így ő könnyű testisértés áldozatává vált. Hozzateszem nem emlékszem arra hogy őt is bántotta! És nem kérek ezügyben beszolásokat így is pokolian érzem magam, hogy nem tudtam öt megvédeni!! 72oras őrizetben van jelenleg.

Ki fogják engedni ha letelt a 72ora? Vagy 30napra előzetesben marad?

Mi lehet majd a végső ítélet? Valamint kb mennyi idő lesz, mire ítéletet hirdetnek?



#erőszak #bántalmazás #testi sértés #Kiskorú elleni eroszak
2016. dec. 13. 01:08
 1/9 anonim ***** válasza:
14%

Megszűnt a Maunika show, Opni bezárt.

Tessék jönnek ide.

2016. dec. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdemben semmit sem érő választ... Lehet ez neked vicces de átélni nem volt az!

És magyarok vagyunk mind akik érintettek az ügyben! Viszont mivel a rendőrök semmit sem mondanak, gondoltám itt megkérdezem, Hátha van valakinek tapasztalata

2016. dec. 13. 01:30
 3/9 anonim válasza:
100%
Nem vagyok benne biztos , de ha letelik a 72 óra utána ki fogják engedni és utána szabadlábon védekezhet , mivel nem nem történt eddig jogerős ítélet ahogyan olvastam... elég kemény dolog, én azonnal kérnék távol tartást...
2016. dec. 13. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
36%
Mi lett a maradandó fogyaték?
2016. dec. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Mi köze a kategoriának ehhez?
2016. dec. 13. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Beszélj a családsegítő Molnár F. Árpival: 30 919 6386 . Ö biztos tudja, mit lehet tenni.
2016. dec. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72 óra után döntenek az előzetes letartoztatásról. Lehet hogy kiengedik de később börtönbüntetést kap - vagy nem.
2016. dec. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös. Sajnálom hogy rossz kategoriába írtam. Nézd el kérlek nagyon idegesen írtam ki a kérdést.

Ma kaptam a telefont hogy nem engedik ki! Előzetesben van már, nem fogdán!!

2016. dec. 13. 19:27
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem haragszom, csak nem értettem. Aki lepontozta a kérdésem, legyen szíves ezt is lepontozni és akkor majd sírok.
2016. dec. 14. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!