Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szeretnék kérni olyan van...

Egy BMW-S kérdése:

Szeretnék kérni olyan van hogy én a facebookon egy híreségnek azt írtam hogy el küldhetem a péniszem (de nem küldtem el) és ö azt írta hogy azzonal fel jelent és az adataimat el is küldte most mi lesz fel fog e jelenteni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 13. 16:32
 1/9 anonim válasza:
100%
Ha szerencséd van akkor csak rád akart ijeszteni. De ha nem érzed 100%-ban szükségesnek, hogy eleget tegyél a feltűnési viszketegsègednek abban az esetben tanulj ebből, és többet ne írj senkinek még csak hasonlót sem.
2016. dec. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg csak rád akart ijeszteni. De annyira azért ne legyél megnyugodva, egy jó ügyvéd tud találni olyan paragrafust, ami alapján elmarasztalható vagy.


Tudod, ha az utcán szólsz be valakinek hasonlóképpen, akkor csak kapsz egy maflást, és mindenki megy a dolgára. De az interneten nem lehet pofonokat osztogatni, muszáj jogi eszközhöz nyúlnia annak, aki nem szereti, ha beszólogatnak neki.

2016. dec. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és mi van ha mégis meg tette?? mire számíthatok
2016. dec. 13. 17:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
le fogják vágni...
2016. dec. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ha az ennyémet le vágják a tiéded is le fogják ;)
2016. dec. 13. 18:10
 6/9 anonim ***** válasza:
De miért alartad elküldeni neki a péniszedet? Miért nem fotóztad le és külted volna el azt?
2016. dec. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
amúgyis leterhelt a posta...
2016. dec. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát tudod testvér én maradok a régi bevált dolgoknál a posta most úgyse megy annyira de én ki tartok mellete
2016. dec. 13. 19:57
 9/9 Andizsuzsi ***** válasza:

"mire számíthatok"


5 évig napi fél óra tollbamondásra.

2016. dec. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!