Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vettünk egy csillárt egyik...

Vettünk egy csillárt egyik nagy áruházban 2 hete, de most nyitottuk ki, és törött az üveg. Mit lehet tenni? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval 2 hete vettük, nem bontottuk ki, mert ajándékba ment volna, s most derült ki nyitásnál, hogy a búrák több mint fele törött...

Kb kifutó termék ez, szóval a pótlás is eléggé macerás, már ha lehetséges

Felhívtam a boltot, ott azt mondták, hogy pech, búrára nincs gari, mert mi van ha még is mi törtük el, és nem árusítanak cseredarabot azokból.

Ilyet tényleg lehet? Persze tudom, hogy az üveg bármikor eltörhet, de édesapám utólag mondta el nekem (hát utólag sokat ér már sajnos... ezzel Ő is hibázott egy nagyot, drága tanulópénz), hogy a csomagolás már ott érdekes volt, de mikor fel akarta bontatni, mondták, hogy nem kell, az összes ilyen volt, jó ez (azt nem tudom pontosan, hogy tényleg csak így kommunikálták, hogy 'áh, nem kell', vagy megtagadták a felnyitást, mert apukám se tudja biztosra mondani, hogy jött ez át, és így nem akar gyanusítgatni se; idős szegény, s akkor ezek meg kihasználták...).

Áruház nevet nem mondok, de eléggé nagy, szóval nem egy tipikus lehúzós piacos dolog


2016. dec. 19. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez mar tanulopenz kategoria. Alap hogy toros dolgot megvizsgalsz mielott megveszed.

Pl mikor en vettem a zuhanykabint a sofor direkt ramszolt hogy bontsam ki a csomagot, hogy minden uveg ep-e mert mar nemegyszer probaltak utolagos kart a szallitora kenni.

2016. dec. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még ha meg is tiltják a felbontást, vásárlás után rögtön fel kellett volna bontani és megnézni. Helyben még lehetett volna reklamálni.

Mi villamossági boltból vásároltunk csillárt és ott az volt az első, hogy szóltak, hogy nézzük meg helyben, mert ha elvisszük, akkor utána már nincs reklamáció.

2016. dec. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát 2 hét után már késő....
2016. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Buktátok, itt már nincs mit tenni
2016. dec. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

süti

hát szegények naivak voltak...

akkor csak azt tudom hogy megpróbálok hozzá illő üvegbúrát keresni

köszi

2016. dec. 20. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!