Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a játék letöltése illegális...

Ha a játék letöltése illegális, akkor ennyi erővel mindenkit megtudnék hurcoltatni egy feljelentéssel?

Figyelt kérdés

azt tudom, hogy csak bejelentésre foglalkozhatnak ezzel, és volt már ilyenre példa, hogy pénzbüntetést adtak az illegális szoftverletöltés miatt,

tehát akkor az én kezemben is egy óriási hatalom van? mert 10-ből 9 fiatalnak van a gépén letöltött szoftver, (még ha csak sony vegas vagy office is) úgyhogy elég csak feljelentenem egy ellenségemet és fizethet százezreket..

egyébként nem tervezek ilyet, csak feljött ez a téma és ezen elgondolkoztam, hogy ez azért elég zavaros egy dolog


2017. jan. 3. 18:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
Feljelentheted, nem fognak valoszinuleg tenni semmit.
2017. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
de hivatalból utána kell járni nem? :D
2017. jan. 3. 18:43
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak aztán nehogy vessenek a rendőrbácsik a te gépedre is egy pillantást!
2017. jan. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
igazából szerintem mindenki gépén tudnak olyan szoftvert találni, eleve ha az op. rendszert nézzük, és mint leírtam nem ezért kérdeztem, mert ez a tervem..nem értem a személyeskedést kedves válaszoló!
2017. jan. 3. 18:51
 5/24 A kérdező kommentje:
jólvan tényleg logikátlan az egész belegondolva, hogy ezért nyomoznának, viszont a szerző akármikor perelhet
2017. jan. 3. 18:53
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Aztán nehogy te kerülj a bíróság elé hamis vád miatt.
2017. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Donald J. Trump ***** válasza:
Csak a szerzői jog tulajdonosa vagy az ő nevében eljáró jogi személy kezdeményezheti az eljárást, hiszen a szerződés közte és a felhasználó között jön(ne) létre. Magyarországon zenészeket többnyire az Artisjus, filmeseket az ASVA, szoftvercégeket BSA meg könykiadókkal eggyütt kis ügyvédi irodák szoktak képviselni.
2017. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem mindenki gépén tudnak olyan szoftvert találni"


Az enyémen pl. nem fogsz.

2017. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ donald trump! mindent leírtál ezzel kapcsolatban, és ezgy tényleg logikus :)

8-as mert nem vagy fiatal, vagy ha igen, akkor nem használod a géped semmire se, csakúgy van, egy office szoftverért is fizetni kell amúgy

2017. jan. 3. 19:02
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémen pl. most nem, mert Linux, de természetesen én is használtam "lopott" szoftvereket anno. Igen, ez egy ilyen "eltűrt" dolog, mivel társadalmi veszélyessége az elterjedtsége miatt nincs, kampányokkal igyekeznek lejjebb szorítani a "warezfogyasztást", meg az üzletszerű terjesztőket megfogni.
2017. jan. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!