Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tudok vásárolni legálisan...

Tudok vásárolni legálisan cigit Ukrajnából?

Figyelt kérdés
Nagyon drágul a cigi Magyarországon (amit nem értek hogy miért..), arra gondoltam, hogy kimegyek ukrajnába venni magamnak nagyon sok dohányt (telepakolnám az autót vele) és itthon meg elszívom. Én nem azért veszem hogy eladjam, én csak magamnak veszek. És ha ez meg nem legális, akkor a határnál valahogyan át lehet jutni, hogy ne vegyék észre?

2017. jan. 6. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Teso! A legkönnyebben úgy tudod áthozni a dohányt, hogy egy bazi nagy zsákot megtömsz vele és egy erős kb.5m-es madzagon a vonóhorogra kötöd. A hülye vámosok majd úgyis szétszedik az autót, mert a szemed se áll jól, de majd jól lukra szaladnak.
2017. jan. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nem legális. Ha a határon átlépés erlőtt bejelented és kifizeted a plusz jövedéki adót ( meg talán az áfát is ? ) akkor viszont hozhatod. Csak úgy már nem buli :D


Arra még nem gondoltál, hogy leszokj? Sokkal olcsóbban megúsznád az egészet, legálisan.

2017. jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!