Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan lehetne mozdítani,...

Hogyan lehetne mozdítani, hogy mi járjunk jól?

Figyelt kérdés

A szomszédunk évek óta meghalt, a hagyatéki sem volt meg. Rengeteg örökös van, senki nem akar fizetni, a ház egyre romosabb, egyre nagyobb a gaz. A férjem szokott gazt írtani, hogy ne verje a házunk falát, meg persze fű és hó gondok a járdán és előtte.

Két örököst ismerünk, ők évek óta mondják, hogy meg akarják venni, de nem történik semmi. Mit tehetünk? Tegyünk ajánlatot az Önkormányzatnál?


2017. jan. 7. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi közötök a szomszéd házához. Max vegyétek meg a tulajoktól, terjeszkedjetek.
2017. jan. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, ezt mondtuk az örökösöknek, amire az volt a válaszuk minden alkalommal, hogy ők kivásárolják a többi örököst. Ezt már legalább 3 éve játsszuk minden találkozásnál. Szerintem utálnak is már érte :D

Nincs hozzá közünk, de a fű nő előtte, a bokrok kihajolnak a járdára, a hó esett idén is, a gaz pedig benézne wc ablakon...

2017. jan. 7. 15:43
 3/6 kovpet ***** válasza:
A Jegyzőnél kérjetek birtokvédelmet. 1-2-3 pár tízezres bírság után egyből sürgősebb lesz nekik.
2017. jan. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem nagyon akarnánk magunkra haragítani őket még így sem, hogy már sok ezret költöttünk benzinre meg fűnyíró damilra. Névtelenül lehet ilyet csinálni? Mármint bejelenteni. Szemét dolog, tudom.
2017. jan. 7. 16:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Névtelenül? De hát ugyis tudni fogják hogy ti voltatok, nem?
2017. jan. 8. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát lehet...

De amúgy ha teszem azt a jegyző vagy valaki látná, hogy gaz van, ha a férjem nem vágja le és nem egy vállrándítós tÍpus?

2017. jan. 8. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!