Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Frl tud jelenteni? Sürgős,...

Frl tud jelenteni? Sürgős, fontos!

Figyelt kérdés
Eladttam rgy Samsung Galaxy S7 replikát egy férfinek, 10.000Ftért. És azt mondtam, hogy nem tudom, hogy replika-e. Rájött, hogy az, és azt mondta, ha a pénze felét nem adom vissza, feljelent a rendőrségen. Csinálnak ők valamit?? Feljelenthet úgy, hogy abból valami probléma is lehessen?

2017. jan. 7. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
gondolom kenyérre sem futja azért csináltad ezt.. add neki vissza az összes pénzt szerintem. később még nagy gondok lehetnek ebből, igen elképzelhető hogy feljelent
2017. jan. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 KecskeShajt újra! ***** válasza:

Végül is szóltál neki, hogy lehet, hogy replika, bár, ha jól értem, te tudtál is róla, hogy az, szóval valamilyen szinten átverted őt.

De nem követelheti vissza a vételár felét, csak 14 napon belül köteles vagy visszavenni a telefont, ha megfelelő állapotban van és visszaadni a pénzt.

2017. jan. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából én sem voltam tisztában vele, hogy az. Azért adtam el, mert nagyon rosszul álltunk pénzügyileg és legalább ha ennyivel is, de támogattam anyumat. a telefon vadonat új állapotban volt, meg id nézte alaposan mielőtt kifizette. Nem lett volna köteles megvenni...
2017. jan. 7. 19:41
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem kényszerítettem rá
2017. jan. 7. 19:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Hmm.. Galaxy S7 10.000-ért, persze te nem tudtad hamis-e... mesélj még!

(azt már meg se kérdezem, hogy hol "találtad", ha még így is volt hasznod rajta)

2017. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kaptam egyik baratnőmtől de nem igazán hasznaltam. S gondoltam eladom minthogy ott üljön potyara
2017. jan. 7. 20:00
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen árnál teljesen nyilvánvaló, hogy tudtad, hogy nem eredeti. Ha feljelent, komoly bajba kerülhetsz, hisz tudtad hogy hamissal kereskedsz.
2017. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!