Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Dolgozhat valaki személyi...

Dolgozhat valaki személyi edzőként, ha nincs ilyen végzettsége?

Figyelt kérdés

2017. jan. 17. 18:39
 1/7 Donald J. Trump ***** válasza:
Ha valaki ad neki munkát személyi edzőként végzettség nélkül, akkor természetesen.
2017. jan. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor az nem igaz,hogy a NAV megbüntetheti a termet,ha végzettség nélkül edzősködik ott valaki?
2017. jan. 17. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze meg lehet büntetni a termet ha ő ott az egyetlen ,, edző" de ha van hivatásos edző is akkor csak pénzbüntetés
2017. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De akkor most jogilag lehetséges e?Mert az első azt írja,hogy igen.Igazából felesleges elvégezni az edző sulit,mert ott úgyis bullshit-et tanítanak.
2017. jan. 17. 19:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj el és érdeklődd meg hogy bullshitet tanitanak. De ha valakit mozgaskorlatozotta teszel a bullshit mentes oktatasoddal ne csodalkozz...
2017. jan. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet edzősködni facebookon felvett kapcsolat alapján, elvállalsz valakit, de ha olyan könnyen menne az egész akkor nem tanítanák egyetemen.

Pl kezdőket elindítani az elején stb, helyes súly megválasztás, gyakorlatok lehető legjobb kivitelezése.

Szóval összetettebb ez mint amilyennek látszik

2017. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Olyan baromságokat hordtak össze nekem olyanok,akik edzősuliba járnak,hogy azt hittem a falnak futok.De elég csak végignézni a mai edzőkön,a nagyrészük sehogy sem néz ki.Aki nekem okoskodik,az is edz évek óta,de semmi nem látszik rajt.És ez nem véletlen.Aki rendesen tud edzeni,(pl.Team Suleiman,Powerbuilder) az sem azt oktatja,amit a suliban tanult,hanem kb.a szöges ellentétét.A Suleiman oldalán konkrétan kifigurázzák az edzőket.Aki az ő módszerét követi,érdekes módon 1-2 év alatt jobb fizikumot ér el,mint amit ezek az "edzők" valaha el tudnak érni.

De most nem az a lényeg,hogy ki mit tud,hanem hogy jogilag lehetnék e teremedző vagy dolgozhatnák e terembe edzőként,akár másodállásban.Ismerek olyat,akin látta a tulaj,hogy jól nyomja és végzettség nélkül fel is vette.Egyetem mellett ott edzősködik.Csak hogy ezt lehet e csinálni jogilag?

2017. jan. 17. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!