Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valakit azzal fenyegetnek...

Ha valakit azzal fenyegetnek hogy ha még egyszer le anyáza xyt meg ölöm az büntetendő?

Figyelt kérdés
2017. jan. 19. 22:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kb semmit
2017. jan. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Megalapozza az alapos gyanút - emberölés esetén - és első számú gyanúsított lesz a kijelentő. Az anyázás nincs arányban az emberi élet kioltásával..itt a provokáció megbukott! Ráadásul senki nem önbíráskodhat és nem követhet el testi sértést sem..ha megveri egy beszólás miatt mehet a feljelentés könnyű vagy súlyos testi sértés miatt avagy súlyos testi sértés kísérlete miatt ha ütésből könnyű tersti sértés lett de irányulhatott volna súlyos testi sértésre is...alapeste is 2 év letöltendő!


Visszatérve a gyilkosságra éa az alapos gyanúra..ha nem is ő ölte meg de kijelentette amit rögzitettek és a hatóság szerint gyanús az ember alap a 30 nap előzetes hiszen emberöléssel vádolják majd a 30 nap alatt meg majd megtanulja mikor és kivel szemben legyen nagy legény a 14-16 fős cellában :-)


Szóval kérdező Igen felhasználható a kijelentése! Minimum testi sértés és rendőrségi hercehurca :-)

2017. jan. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem önmagában még nem bűncselekmény. Akkor a fél ország bűnöző lenne. Még nem éri el az előkészület szintjét sem.
2017. jan. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
12-es vagyok....amennyiben megüt vagy megöl felhasználható, de abban igaza van előttem szólónak, hogy ha most ezzel besétálsz a yardra kiröhögnek :-) Várd meg míg üt vagy öl és utána lehet csak a felvétellel menni rendőr néniékhez :-)
2017. jan. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!