Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az angol tanárom felhúzott a...

Az angol tanárom felhúzott a padról a 2fülemnél fogva erre van joga vagy nincs?

Figyelt kérdés
Azért történt mert el aludtam órán es holnap vagyis szerdan vele van órám tudnék valamivel védekezni hogyha kiabalna velem ? Pls gyorsan irjatok sürgős

2017. febr. 14. 20:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Neked van jogod aludni az órán?
2017. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Neked van jogod aludni az órán?"


Azzal, ha valaki elalszik az órán, nem követ el bűnt. Legfeljebb saját magának lesz rosszabb, ha nem tudott az órán figyelni. Mi van, ha azért aludt el, mert nem tudott este aludni, vagy ugatott a kutya egész éjszaka? Ezer lehetőséget lehetne felsorolni, de attól nem az a megoldás, hogy egy magánéletében elnyomott szadista barom testi fenyítést alkalmaz ellene főleg, hogy joga sincs hozzá! Rá kéne jönni végre, hogy már nem a szocializmusban vagyunk. 2017-et írunk emberek hahó!

2017. márc. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha valóban annyira fáradt a gyerek hogy egyszerűen leesik a feje, azt a tanárnak érzékelnie kellene, és nyilván nem helyes ilyen esetben erőszakoskodni (szavakkal vagy tettekke). Nem tudom hogy ez volt-e a helyzet, de abból indultam ki ami a valószínűbb, hogy a tanuló dacból, szemtelenségből "ment el aludni" megmutatva hogy őt mennyire nem érdekli a lecke.

Sokkal inkább el tudom képzelni hogy az ilyen szemtelenségekkel felhúzott tanár fülénél fogva felrázza a tanulót, mint azt hogy a pszichopata tanár a síri csendben meghallja hogy a karikás szemű gyerek a hátsó padban már horkol, és őrjöngve megy oda letépni a fejét.

2017. márc. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Ha valóban annyira fáradt a gyerek hogy egyszerűen leesik a feje, azt a tanárnak érzékelnie kellene,"


A tanár azt érzékel amit akar, de ha kezet merészel emelni egy fiatalkorúra (tehát bűncselekményt követ el), akkor ki kell dobni az iskolából, lehetőség szerint a felsőbb emeletek valamelyikéről és eltiltani a tanári hivatástól.

2017. márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!