Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Érdemes-e bejelentést tenni,...

Érdemes-e bejelentést tenni, ha úgy tulajdonították el (vagy vesztettem el? ) a pénztárcámat, hogy csak készpénz volt benne? (Az se sok, mindössze ötezer forint értékben. )

Figyelt kérdés
Tehát az okmányaimat nem a tárcámban tartom, beleértve a bankkártyámat is, így valójában nem tudnak visszaélni semmivel sem. A tárca gondolom az öt ronggyal úgy sem kerül elő, szóval... ?

#lopás #elvesztés #tárca #csak készpénz
2017. febr. 15. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a bejelentésre ragasztandó illetékbélyeg nagyobb címletű lenne.
2017. febr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha mindenáron kell egy papír, hogy a nyomozást eredménytelenül lezárták, akkor tegyed. Vagy ha rontani akarod a rendőrség statisztikáját.
2017. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, én is sejtettem, hogy semmi értelme, csak egy kis megerősítésre vártam. Köszönöm a válaszokat! :)
2017. febr. 15. 19:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Hadjad,mert felveszik az adataid,és kb három hét múlva megkapod a végzést miszerint nem találták meg. Kb már mikor bejelented tudniillik,hogy nem lesz meg,de nekik egy kis munkát adsz. Nekem anno ellopták a 100 ezer forintos biciklik,és megkaptam a levelet,hogy nem találják. Tehát semmi értelme.
2017. febr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, így nincs értelme. Akkor kell mindenképp, ha személyi okmányok is eltűnnek, mivel azt le kell jelenteni elveszettként.
2017. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!