Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A holokauszttagadók a börtönbe...

A holokauszttagadók a börtönben milyen "kasztot" foglalnának el Magyarországon?

Figyelt kérdés
Ugye állítólag van azért egyfajta hierarchia a börtönökben, például a gyerekeket bántalmazókat, molesztálókat megveti a többség. Tisztában vagyok vele, hogy a fenti bűncselekményért itthon még nem szabtak ki végrehajtandó szabadságvesztést, de vajon mi lenne a börtönben a szerepük?
2017. márc. 9. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Holokauszt tagadásért börtönbe zárni valakit az a szólás szabadság megcsúfolása.
2017. márc. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Erika B.,szerinted itt van olyan?
2017. márc. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. mint egy közlekedési vétségért ülőknek, de a legtöbb rab úgy gondolná, hogy ártatlanul, vagy politikai okokból elítélt emberrel van dolga, ezért kihagynák a szokásos "börtönbulikból".
2017. márc. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Molyember ***** válasza:
20%
Megértéssel és türelemmel kezelnék őket, ahogy a sérültekkel szokás bánni.
2017. márc. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És az nem lehet, hogy - mivel börtönbe nagyon sok esetben nem épp az értelmiség kerül be, hogy finom legyek - azt se tudnák, nem is értenék, miért ül?
2017. márc. 9. 19:55
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Te mit követtél el ?

Kiraboltam egy bankot.

Mikor szabadulsz ?

10 év múlva ?

És te mit csináltál ?

Nem hiszem el, hogy a holokauszt úgy történt ahogy a hivatalos álláspont állítja.

Mikor szabadulsz ?

Életfogytos vagyok, mert a bíró nem hitte le, hogy meg tudok változni. Túl veszélyes vagyok a társadalomra.

Te vagy a legkeményebb bűnöző !!

2017. márc. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy képzeled a börtönt, mint Dante a Poklot? :D
2017. márc. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!