Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha bedrogoztak, es elloptak...

Ha bedrogoztak, es elloptak Tolem egy nagyobb osszeget, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Tegnap volt fent nalam egy lany, iszogattunk picit, reggelre pedig eltunt a penztarcam tartalma. Az a helyzet hogy 2 pohar whiskey-cola-t ittam, es megis olyan szinten ki voltam utve , hogy kb azt csinalt Velem amit akart, reggel pedig feltunt hogy meglopott. Biztos vagyok benne hogy be ginazott. Hogy tudnam bizonyitani?

2017. márc. 10. 04:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Remélem legalább megdugtad.
2017. márc. 10. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bizonyitani, cska nehezen! Most rogton hivd fel a rendorseget, mond meg hogyan jartal, es hogy meg mindig rosszul erzed magad, szedulsz, faj a fejed, hanyingered van, es egesz ejjel nem tudtal magadrol! Mentoszolgalat is kijon, vesznek majd vermintat, es a rendorseg egy tanuvallomast! Mond azt, hogy ugy erzed megmergeztek, meg utanna megloptak! Az orvos megfogja vizsgalni a pupillaidat is, hogy drogot adtak-e! En helyedben most egybol tarcsaznek!
2017. márc. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A verembol mennyi ideig lehet kimutatni a ginat?
2017. márc. 10. 07:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Na...erdekes, engem meg nem drogoztak be.. nem baj,ha nem sajnalunk meg?
2017. márc. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 hollófernyiges ***** válasza:
A lopást azonnal jelentsd be és kérdezd meg, hogy hogyan tudod kimutattatni a ginát, mert ha bizonyított, akkor rablásnak minősül és jóval súlyosabban büntetik.
2017. márc. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Felesleges bejelentenem, nem tudom bizonyitani hogy elloptak, penz meg akarkinel lehet.
2017. márc. 10. 15:23
 7/7 anonim ***** válasza:
aki mindenféle ribanfcot felenged a lakására az így jár,és vajon tanultál az esetből vagy nem? de még az is lehet hogy profi a kis drága így a rendőrségen már van aktája és talán valamit reagál rá de kicsi az esélye
2017. márc. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!