Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Személy és vagyonőr nyilvánosa...

Személy és vagyonőr nyilvánosan hordhatja a fegyverét vízszintesen az oldalán?

Figyelt kérdés
A fegyvercső rám bámult sorban állás közben az áruházban és egy kicsit besz...tam.

2017. márc. 16. 11:23
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

112 azt mondta,hogy nem tudnak mit tenni azaz nem küldenek ki járőrt.

A helyi rendőrség az mondta,hogy küldtek volna de már biztos nincsenek a helyszínen.

Személyesen rendőrségen való bejelentésnél,pedig tájékoztattak,hogy bárhogy hordhatja a vagyonőr a fegyverét.

2017. márc. 16. 11:27
 2/18 anonim ***** válasza:
máskor fényképezd le; erősen kétlem, hogy viselhetné így a fegyvert.
2017. márc. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

1. De hogy vízszintesen? Ezt jobban leírhattad volna. Akár képpel illusztrálva egy gyors google-keresés után.


2. Nagyon béna dolog, hogy ezért 112-t hívtál és az is hogy nem értesz a fegyverekhez egyáltalán.

2017. márc. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Célkeresztben=vizszintes
2017. márc. 16. 17:32
 5/18 árokpart ***** válasza:
19%
Úristen, csak nem ilyen ráérős feljelentgetős vagy? Ha kiváltanád gáz-riasztó pisztolyra az engedélyt te is hordhatnád magaddal, jó nem úgy, hogy más is lássa. Irigy vagy a pisztolyára vagy nem is értem.
2017. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Majd,ha ti is Célkeresztben lesztek, akkor megtudjátok,hogy mi van ha elsül és nem a földfelé,hanem 1-2 sorban álló ember felé.
2017. márc. 16. 18:26
 7/18 anonim ***** válasza:
52%

5:

Kicsit durva amit mondasz, de még mindig szimpatikusabb vagy, mint amiket a kérdező eddig írt ide.


4:

DE HOGYAN? Milyen tokban? Hogy volt a fegyver? Mi az hogy célkeresztben/vízszintesen hordta? Ezt senki nem tudja elképzelni.


[link]


Úgy néz ki egyelőre az 5-ösnek van igazi hogy feljelentgető, dolgokhoz rohadtul nem értő ember vagy. Legalább mutass már valami példa-képet, vagy valamit, hogy mire gondolsz.


Lőttél egyáltalán már valaha igazi fegyverrel az életedben? Vagy fogtál már fegyvert?

2017. márc. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Dehogy fogott, akkor legalabb tudna hogy 99,9% hogy nincs csore toltve. Meg hogy nem tud elsulni attol hogy ranezel.

Persze f0sni a rendersegnek tudsz, de egy konkret magyarazatot hogy milyen tokban volt vagy barmi hasznalhato info megadasara nem vagy kepes.

Ha a honalja alatt levo tokban volt teljesen normalis, csipon levot nem tudok elkepzelni olyat hogy nem lefele nez.

2017. márc. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%

Megjöttek a fegyverbu**k is látom.

Ha szerencsétlen ember egy élet kioltására alkalmas eszköz csövét kell bámulnia egy áruházban, hadd tegye már szóvá..

Meg honnan tudod, hogy nincs csőre töltve? Lehet ugyanolyan fa**agyerek, mint akik itt verik a nyárulkat, hogy "fogtál már életedben egyáltalán fegyvert?" És szórakozott vele unalmában.

Természetesen valószínütlen, hogy csak úgy elsülne a fegyver (bár baleset ill. harmadik személy közrejátszhat), ettől függetlenül ne maga mögé nézzen a cső, hanem a föld felé.

2017. márc. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

9:

Még mindig várom a kérdezőtől olyan fotó mutatását, ami egyáltalán csak annyit bizonyít, hogy létezik olyan fegyverviselési mód övön, ami a fegyvert a másikra tudja irányítani. De mástól is várom. Nem a konkrét esetről fotót, hanem hogy csak egyáltalán van ilyen fegyverviselési, hordási mód. Igen, fegyverb uzi vagyok. Ennek ellenére nem tudok ilyen létezéséről. Ha mutat bárki ilyet, akkor már eggyel tovább léptünk a dologban.


Miért baj az ha csőre van töltve? A modern fegyverek 99%-át alapból úgy gyártják, hogy még ha csőre van töltve, akkor sem tud elsülni még ha a földre leesik, akkor sem.

Illetve várnám az adatokat, hogy hány biztonsági őr lőtt meg véletlenül csőre töltött fegyverrel vásárlókat. Miért olyan dolgoktól féltek, amik a valóságokban sosem történnek meg? Mert a valódi fegyverekkel kapcsolatos problémákról szívesen beszélek. De olyanról amilyenekről semmilyen bizonyíték nincs, csak fegyverekhez tényleg nagyon nem értő emberek fejében való félelmek vannak, azokról mit lehessen beszélni?


"Múltkor egy férfi úgy indította be az autója motorját, hogy én éppenséggel ott álltam a kocsi előtt 10 méterrel a járdán és nem volt köztünk semmi. Mi lett volna ha akkor teljes gázt ad, én meg ott állok és elüt? Hívtam is a 112-t..."


És légyszi viselkedj normálisan. Csak úgy beszélj és olyanokat mondj itt másoknak, amiket a valóságban is lenne tököd kimondani, vagy a valóságban is a civilizált beszéd közé sorolnál. A fegyverb uzi szerintem nincs itt.

2017. márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!