Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet ebből valami? Többi lent.

Lehet ebből valami? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az történt hogy egy ismerősnek az ismerőse megkért legyek írásban tanú.

A szerződés egy elővásárlásról való lemondó nyilatkozat. Aláírtam valakivel hogy mint tanú ott voltam. De annyi hogy előre meg volt írva minden adattal csak utólag írtuk alá mint tanúk.

Adott egy ingatlan amit valaki el akar adni de több a tulajdonosok száma. Azok lemondtak az elővásárlásról és aláírták. Mi az tanúztuk le hogy ott voltunk mikor aláírták lemondanak és x személy eladja y személynek bizonyos összegért. Az a kérdésem hogy ha nem voltunk ott és így utólag a tulajdonosok aláírása után tanuztam le lehet baj?



2017. márc. 27. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, akár hamis tanúzás is. Ha nem előtted írták alá, akkor honnan tudod, hogy kik voltak az aláírók? Nem biztos, hogy a valódi tulajdonosok írták alá a lemondó nyilatkozatot.
2017. márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!