Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mint tanú. Ùj személyi...

Mint tanú. Ùj személyi igazolvány. Többi lent7?

Figyelt kérdés
Egy vásárlás papìrt aláìrtunk mint tanù hiába nem voltam ott. Az nem kérdés hogy valòs személyek stb rendben van minden. A probléma mikor aláírtam a személyim a régi volt. Rá 3 napra elhagytam és ùjat igényeltem. Ebből lehet valami hogy már nem a régi van rajta és csak most fogják érvényesìteni a szerződést?

2017. márc. 28. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Feltehetően semmi gond nem lesz vele. Vitás esetekben szokták a tanúkat meghallgatni, de a szem.ig. számuk akkor sem játszik.
2017. márc. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Elsőre amiatt is aggódtam mert akik aláírák nem elöttem írták hanem még jóval azelőtt mint mi egy ismerőssel. De felhívtam az egyik személyt és mondta igen ő írta alá még mondta is mikor. Nem kérdezte ki vagyok vagy miért keresem. Így megnyugodtam nem lesz ebből gond csak utólag bánt hogy nem volt annyi eszem nem írom alá tanúként ha ott se voltam és csak egy ismerősnek kellett nem is családtag vagy barát.

De tanultam. Főleg most hogy renbden minden és a valós tulajok írták alá a lemondásit az elővásárlásról

2017. márc. 30. 21:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Szem.ig.szám amúgy se kötelező.
2017. ápr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!