Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Rájöttem! Legalizálnám! Így...

Rájöttem! Legalizálnám! Így kivitelezhető?

Figyelt kérdés

Legalizálnám a füvet (és csak a füvet).Úgy meg lenne adóztatva hogy 2g kb 7000Ft-nál kezdődne, kizárólag cafee shopokban lehetne termelni,árusítani,fogyasztani( tehát otthon sem, csak a kijelölt helyen)

Aki ettől eltér(feketén árusítani,termelni,fogyasztani) azt kábítószerrel való visszaéléssel idézném be a bíróságra.


2010. máj. 15. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mire jöttél rá? :D Nem, nem kivitelezhető. Hála a jó égnek :) Majd ha az LMP kerül hatalomra, addig szerencsére semmi ilyen veszély nem fenyeget :)
2010. máj. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért legalizálnád? Hogy aztán beszívott emberek mászkáljanak az utcán?

Ugyan már.

Én még az alkoholt is illegalizálnám, mert az is tudatmódosító. Így is épp elég hülye van.

2010. máj. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ki venne 7000 forintért füvet?

Így csak a gazdagok lennének veszélyeztetve, az átlagember nem.

2010. máj. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2 g 7000? annyira nem jó anyag h ennyit kiköltsek érte. Inkább leiszom magam negyedannyiból.
2010. máj. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
drága:D Hollandia ugyanúgy ráteszi az adót. és így legális. a mi országunkban ez nem lesz az elkövetkező évetizedben legális...az alkoholfogyasztást is szigorították. pl nem lehet eladni x óra után, nem ihatsz az utcán... aki füvezni akar legálisan, az menjen ki Hollandiába tépni. a külföldiek közül sokan itt randalíroznak vakáció címén, mert itt szabad. hát nem, én nem tartom jó ötletnek. más ország már megtanulta, hogy lehet ebből pénzt csinálni. szerintem ez csak sima koppintás... bocsi
2010. máj. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

hát te vagy a központi agy....



aki füvezik miért vegye meg 7 e ért

ha most megveheti 2 e ért valakitől?

2010. máj. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%

"Miért legalizálnád? Hogy aztán beszívott emberek mászkáljanak az utcán?

Ugyan már.

Én még az alkoholt is illegalizálnám, mert az is tudatmódosító. Így is épp elég hülye van."



Felőlem akár legalizálhatnák a heroint is, de akkor legyen legális az utcai fegyvertartás is, hogy önvédelmi célokból lelőhesd azt aki ilyen állapot alatt rádtámad, illetve a drogelvonó kúrák és kezelések ne ingyenesek, hanem fizetősek legyenek. Ha volt arra pénze, hogy bekábszerezzen, akkor semmi baj, az ő pénze, arra költi, amire akarja, de akkor arra is legyen pénze, hogy kigyógyítassa magát belőle, hameg másra rátámadna ilyen állapotban, akkor kapja az ólomgolyót.

Szerintem ez lenne az igazságos. Aki nem bántana másokat ilyen állapotban az élvezze a drogot, aki bántana az le lesz puffantva, aki meg ki akarja gyógyítatni magát, az meg pénzért megteheti, hamár volt pénze a drogra.

2010. máj. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dredd bírót nem akarod meghívni egy pofa sörre? Jól összeillenétek...
2010. máj. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"aki füvezik miért vegye meg 7 e ért

ha most megveheti 2 e ért valakitől?"


Pont ez a lényege hogy feketén nem veheted meg...mint most is...de legalizálva lenne...amiért annyira sírtok itt...

2010. máj. 18. 12:26
 10/11 anonim ***** válasza:

rájöttél? de ügyes vagy, gondolom hollandia is a gyakorikerdesek.hu-t olvassa,és ezt is látták és gyors bevezették ők is ;)

a másik a buta primitív agymosott embereknek szól: mi bajotok a füvezéssel? több ezer éves kultúrája van,régen csak a nagykígyók szívták, most meg belétek beszélték hogy elítélendő.

A gyereket sem azér rugják ki az iskolából mert füvezett, hanem azért mert a füvezés mint büncselekmény van beállítva. EMBEREK, JÓZAN DROGPOLITIKÁT

2010. máj. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!