Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egyetemista vagyok. Július...

Egyetemista vagyok. Július hónapra jár árvasági ellátás?

Figyelt kérdés
Olyan 20-25 közöt szokott megérkezni, de ebben a hónapban még nem kaptam, számíthatok rá?
2017. jún. 26. 05:39
 1/1 anonim ***** válasza:
A júniusit el szokták utalni (illetve ha 20-25 felé jön akkor postás hozza) mivel akkor még biztosan megvan a hallgatói jogviszonyod, utána viszont van hogy felfüggesztik, van hogy nem. Harmadéves vagyok, nekem első évben felfüggesztették, aztán tavaly nyáron már nem. Akár felfüggesztik, akár nem, szeptemberben minél hamarabb le kell adni a hallgatói jogviszony igazolást és egy héten belül intézkednek a július-augusztus-szeptember havi árvaellátások folyósítása iránt amennyiben felfüggesztették, egyébként minden megy tovább mintha mi sem történt volna.
2017. jún. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!