Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthetnek azért, ha...

Feljelenthetnek azért, ha szombaton de.9-kor nyírom a füvet?

Figyelt kérdés

2017. jún. 30. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha reggel 9-kor, akkor nem, de ha este 9-kor, akkor igen. :)
2017. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
Még akkor sem, ha este kilenckor, csak ha este tíz és reggel hat között :D
2017. jún. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Feljelenthetnek de ki fogják röhögni.
2017. jún. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

Elvileg az önkormányzat kihirdetheti rendeletben a zajos tevékenységek végzési idejét. Azt kell megtudnod, hogy a te településeden van-e ilyen rendelet.

Egyéb esetben reggel 6-tól este 10-ig zajonghatsz.

2017. jún. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Fel, már nincs időponthoz kötve a csendháborítás elég régóta. Bár ha nincs önkormányzatilag szabályozva a hétvégi zajongás (ahogy korábban írták), akkor ki fognak röhögni.

Mi lenne, ha várnál egy órát azzal a fűnyírással?

2017. jún. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

# 5


Miért kéne? Most nehogy már kilenckor ne lehessen füvet nyírni. Ennyi erővel van aki tízkor meg délben is alszik, mindenkihez nem lehet alkalmazkodni. Oké, hétvégén reggel hatkor ne told az ipart, de kilenc óra teljesen oké. Én múlt hétvégén mentem végig a telken egy benzines kaszával, ebben a dög melegben legszívesebben reggel ötkor álltam volna neki, de a szomszédok miatt délelőtt csináltam. Szerintem ha valaki tekintettel van ennyire a szomszédokra akkor ők is lehetnek annyira hogy kilenckor elviselik a fűnyírást.

2017. jún. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
Saját telkeden akkor nyirod mikor te akarod... este 10kor épp eszü ember nem fog hozzá füvetvágni .
2017. jún. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

"Miért kéne? Most nehogy már kilenckor ne lehessen füvet nyírni....ebben a dög melegben legszívesebben reggel ötkor álltam volna neki, "


Ebben a dög melegben? Nem tudom jártál-e mostanában kint, vagy láttál-e időjárásjelentést, de egyáltalán nincs olyan meleg, hogy meg kéne dögölni attól, hogy nem hajnalba nyír füvet.

Megnéztem most 3 nagyváros holnapi időjárás előrejelzését, délután 1 órára 22 foknál sehol sem ír többet.


Egyébként nagy melegben is sokkal jobb tekintettel lenni a szomszédokra és estefelé nyírni.

Imádom a nyarat ebből a szempontból, amúgy is sokkal nehezebben alszik mindenki a melegtől, de az fix, hogy mindig lesz egy olyan futóbolond a szomszédságban, aki aztán minden hétvégén nekiáll füvet nyírni hajnalban.

2017. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
Nem jelenthetnek fel, de nem fognak szeretni érte. Hétvégén azért illik figyelembe venni, hogy egy hét munka után ki szeretnék magukat pihenni a szomszédaid, és van aki ilyenkor tovább marad az ágyban. Ha 10-11 között állsz neki, nem fog az a fű olyan sokat nőni addig.
2017. jún. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Ön döntése hogy mikor nyírja a füvet. Reggel 6-tol este 9-ig nyugodtan hangoskodhat. ;)
2017. jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!