Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ennyiért feljelenthet?

Ennyiért feljelenthet?

Figyelt kérdés
Ha van egy képem,amin egy messenger beszélgetés van,és az egyik ismerősöm bevallja hogy meleg,és elküldöm valakinek facebookon azért feljelenthet?
2017. júl. 3. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. júl. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
8%

Attól függ. Ha a képen annyi van, hogy Béla leírja magáról, hogy meleg, és te ezt megmutatod másnak akkor nincs jogalapja, mert nem látszik a képen az, hogy megkéri titokként kezeld (magántitok sérelme).


Ha nyomatékosan megkér bármilyen formában, hogy ezt tartsd titokban, de te még is a világ elé tárod akkor egyrészt egy féreg vagy, másrészt feljelenthet ami nem valószínű, hogy sikerrel jár, mert neki kell bizonyítania, hogy megkért arra titokként kezeld ezt a dolgot.


Én nem szeretem a bzikat, de attól függetlenül nem muszáj a másik emberrel féreg módon viselkedni, ha csak nem szolgált rá eléggé azzal, hogy ő is féregként viselkedik...SZERINTEM.

2017. júl. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért akarod bizonyítani másnak, hogy az ismerősöd meleg? Nyilván tudatosan le akarod járatni, vagy kellemetlenséget okozni neki. De miért? Inkább bíztad, és nyugtasd meg. Köszönd meg neki, hogy így el merte neked mondani, és hogy ennyire megbízik benned. Te is így állj hozzá, bátorítsd, hogy legyen jó és rendes! A közös ismerőseiteket pedig irányítsd jó irányba. Ha majd nekik is elmondja, hogy meleg, ne csúfolják ki, vagy ha bármelyikük is elmondaná, hogy meleg, egy rossz szó se érje.
2017. júl. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!