Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit ér, ha valakit feljelentek...

Mit ér, ha valakit feljelentek zaklatásért, főleg, ha agyilag nem százas az illető? Hogyan zajlik?

Figyelt kérdés

Szeretném,ha nem háborgatna pénzkéréssel. Velünk még csak szépen beszél,de a tesóját fenyegetni szokta. Volt már bent , valószínű gyógyszeren is van néha,de nem tudni mikor szedi.

Ilyen nem volt még,ma 3x itt járt és félek,valami hülyeséget csinál előbb utóbb..

Ha nem jelentem fel,akkor lehet szelíd marad velünk 'csak' egy csomószor csesztetni fog, ha meg feljelentem,akkor tuti tudni fogja, ugye? Akkor meg mérges lesz és mégjobban célpontá válhatunk?


2017. júl. 15. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt mond neki:


"Mire kell a pénz? NE! Ne nekem, hanem magadnak válaszold meg! ... Ha ételre kell, akkor szívesen adok! Ha nem, akkor ne is várd tőlem, hogy adjak, mert nem tehetem! Miért akarod, hogy olyat tegyek, amit nem szabad?"


(Ha drogra kell neki, vagy valami illegális dologra, így talán leesik neki, hogy azt várja te fizesd ki neki a káros szenvedélyeit! Azzal, ha te finanszírozod ezeket ne, te is benne vagy a dologban.)

2017. júl. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ez a gond,hanem az,hogy gyogyis.. már volt bent pszihodokinál tudtommal,csak mindig kiengedik.
2017. júl. 15. 19:43
 3/6 A kérdező kommentje:
Ma beragadt neki,hogy ide jöjjön.. előbb is itt volt 4.szer ma..
2017. júl. 15. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy tudni fog róla meg ha gyógyszeres akkor a kóros elmeállapot miatt felmentik az ügy alól vagy kiírják a gyógykezelést,amúgy meg ő kérj távoltartási végzést vagy a lakhelyedtől kérj eltiltást a részére azt meg viszont úgy tudom hogy a megszegését a rendőrség foganatosítja szóval szerintem ezzel többet érsz.
2017. júl. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kóros elmeállapot részét vizsgálják hogy mennyire az az adott illető...tehát ebben nem vagyok biztos hogy felmentik.
2017. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszik,majd meglátjuk mi lesz.
2017. júl. 15. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!