Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hamis látlelet? Mennyire...

Hamis látlelet? Mennyire gyakran használnak fel ilyet manapság?

Figyelt kérdés
Ez úgy megy, hogy odamegyek egy orvoshoz, adok neki x összeget és leír egy csomó hazugságot a leletre? Ezért az orvos nem kerülhet bajba, ha kiderül, hogy hamis a diagnózis amit leírt?

2017. júl. 25. 13:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Persze gondolom van az a pénz, ami megéri a kockázatot...
2017. júl. 25. 13:33
 2/8 anonim ***** válasza:
Ráírja hogy három napja hánysz fosol. Bizonyítsák be hogy nem
2017. júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2-es azért ez nem jó példa. Ezt arra szokták fel használni, hogy valaki mondjuk megvert valakit, és ezzel akár börtönbe is lehet juttatni valakit ártatlanul, ha éppen arra használják fel. Tegyük fel én veszek egy ilyen hamis látleletet, hogy a volt munkahelyemen megvert a főnököm és ezt a hamis papirokkal alá is támasztom... Ez csak példa volt, mert én nem tennék ilyet senkivel, de biztos vannak akik megteszik.
2017. júl. 25. 13:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja bocs létlelet igszad van. Nem táppénz. Hát pénzért mindent meglehet venni. De ha orvos lennék én nem mernék kockáztatni.
2017. júl. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Valaki tudna válaszolni erre a kérdésre vagy beijedtetek...?
2017. júl. 26. 06:10
 6/8 anonim válasza:

Ez egy anonim oldal, mitől ijednénk be? :D

Szerintem van az a pénz, bár személy szerint az én értékrendembe nem fér be az ilyen, de ha van elég pénzed akkorbármit meg lehet oldani sajna :(

2017. júl. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valamit, valamiért. Mindennek megvan az ára.
2017. júl. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a tévében látott krimikből indulj ki. Egy testi sértésről vagy nemi erőszakról a látlelethez fénykép is dukál, plusz ma már mindent számítógépes nyilvántartásba is vesznek. Vagyis egy hamis látlelet kiadásához kell egy gazember, züllött és mindenre elszánt orvos, meg egy hasonlóan nagy gazember IT-s szakértő, aki eltünteti a lelet utólagos készítésének nyomait. Ergo legalább két embert kell megkenned egy nagy adag pénzzel, utána meg imádkoznod, hogy ne derüljön ki, mert akkor szép hosszú időre börtönbe kerülsz. Az orvossal és a számítógépes emberrel együtt. És ott majd elmélázhatsz azon, hogy tényleg megérte-e.
2017. szept. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!