Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A holland törvények szerint...

A holland törvények szerint egy 20 éves holland férfi milyen segélyt kaphat?

Figyelt kérdés
Vagy ott hogy müködnek a dolgok? Én már olyat is hallottam,hogy egy férfi ingyen kapott egy tv-t mert nemvolt pénze tv-re persze holland allampolgar volt. De egyebkentis ez a segely magyarorszagonis hogy mukodik meg hollandiaban is?
2017. aug. 1. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni, hogy történt ilyen, bár nem hiszem, hogy tv. alapján, hanem valami szervezet.
2017. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
most az a kérdés, hogy te itthon kaphatsz-e ingyen tv-t?
2017. aug. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen
2017. aug. 1. 17:06
 4/7 anonim ***** válasza:

valószínűleg nem, de önkormányzatnál érdeklődhetsz.

Meg volt a "digitális magyarország" vagy vmi hasonló program, ahol a rászorulóknak laptopot, tabletet osztogattak, szóval valószínű, hogy más műszaki cikkek is lehettek, viszont az a program már lezárult és nem tudom, lesz-e másik helyette.

2017. aug. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"holland törvények szerint..."

"most az a kérdés, hogy te itthon kaphatsz-e ingyen tv-t?"

"Igen"


Komolyan, ez nekem már sok, teljesen kiégtem.

Nem te vagy véletlenül, aki lakhatáshoz való jogból levezette, hogy neki jár az ingyen lakás?

2017. aug. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Németországban Apám sokat dolgozott,egyszer ahol voltak szálláson,a szomszédban egy 30-as pár lakott,sehol nem dolgoztak 10 éve,szociális segélyből éltek,még autójuk is volt,és azt mondta neki a pasi,ha spórolnak,még nyaralni is el tudnak menni,évente egyszer.
2017. aug. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A holland állam kegyetlenül gondoskodik a rokkantakról, betegekről. Ilyen esetet nem tudok neked említeni, de egy másikat igen.

Nővéreimmel kint élünk ők már elég rég óta és van egy barátnőjük - ott született, holland állampolgár, de magyarok a szülei és annak is vallja magát. Ő nem tud dolgozni, mert pszichés baja van. És múltkor mesélte a nővéreimnek, hogy bemegyek az önkormányzathoz és kérni fogja, hogy kevesebb adót kelljen neki fizetni, mert sok a kiadása és meghízott a gyógyszereitől. És valószínűleg meg is fogja kapni. Mondjuk nekem ez már kicsit sok...

2017. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!