Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Amerikai állampolgárral...

Amerikai állampolgárral történő magyarországi házasságkötés? Mivel jár ez neki, mivel nekem?

Figyelt kérdés

Jelenleg itt élünk együtt. De tervezzük, hogy kikölözünk majd USA-ba. Mindegy, hogy itt vagy ott házasodunk össze? Elvileg idővel mindketten kérhetjük majd a másik állampolgárságát? Ezek feltételei?


Köszönök minden infót :-)



2017. aug. 9. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
2017. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. aug. 9. 20:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugye neked nem tűnt fel, hogy nem a kérdező kérdésére válaszolsz?! Hanem itt provokálsz illetve próbálod a bugyutaságod jópofizással elpalástolni?! Kicsit óvodás vagy......Nem akarsz innét elúzni, ha nincs értékelhető mondanivalód?! Nem igaz, hogy ezért szólni kell..... Hozzáteszem, te még soha nem voltál Amerikában. A lakosság jelentős része fehér vagy spanyol, maximum mexikói, de nem fekete.
2017. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan tisztában vagyok Amerika lakosságával, csupán nem értem, miért nem lehet egy ilyen egyszerű kérdésre egyenesen válaszolni? A kérdező csak kitérő választ adott.. De ő viszont elvárja a segítséget.
2017. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem egyértelmű választ adott. Ha te nem értetted, akkor nehéz a felfogásod. A másik meg, hogy csak akkor segítesz, ha az illető nem néger?! te valami agymosott, droid fideszes vagy? :D És nem,neked lövésed nincs Amerikáról, sem a lakosságáról. Többet én sem reagálok neked, mert gyö.kér vagy. Valszeg valami 15 éves kis hül.yegyer.ek, aki nagyon ráér. És jelentelek is. :D Na hello
2017. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
61%-os Nálad a pont. Én csak röhögök rajta. :)) Szerintem szánalmas, hogy ennyire idi@ta legyen valaki. Vagy csak szimplán féltékeny... :) Amúgyis mi köze hozzá, hogy én milyen bőrű pasihoz megyek férjhez, ha szeretem ?! Semmi.
2017. aug. 9. 21:32
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy mellé lőtt, de kb. egy 5 éves értelmi fogyatékos viselkedik így, vagyis még az sem, szóval annyira nem lőtt mellé... :))))
2017. aug. 9. 21:34
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom az amcsi pasid hogyan kap magyar allampolgarsagot, de azt tudom, hogy te hogyan tudsz amcsi polgarsagot kapni, mert en is a ferjem utjan kaptam.

Eloszor is zoldkartyat fogsz kapni, ami 2 evre szol (felteteles) es ha minden rendben van akkor megkapod az allando zoldet. Mikor a zoldkartyad 3 eves, kervenyezheted az allampolgarsagot.

Eleg draga mulatsag az egesz. A zoldkartya kervenyrol az uscis.gov oldalon talalsz infot, hgoy milyen nyomtatvanyokat kell beadni es melyiknek milyen koltsege van.

Szerintem egyszerubb ha itt hazasodtok, mert akkor innen inditod a kervenyt. Ha otthon hazasodtok, akkor otthonrol kell inditani es sokkal hosszadalmasabb. Itt allamtol fuggetlenul a papirok beadasa utan mar kb. 4-6 honapra megvan az interju, ahol ha minden oke, meg is adjak a zoldet. Otthon meg rohangalhatsz a kovetsegre meg a postara es nem art egy ugyved aki jartas a dologban, nehogy elszurj valamit.

Innen kervenyezni a zoldet pedig sokkal egyszerubb, igaz nekem anno meg volt ugyvedtanonc segitsegem, de azota en segitek masoknak (persze ingyen) es ugyved nelkul siman elintezzuk.

2017. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!