Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szülőtartássa kapcsolatban...

Szülőtartássa kapcsolatban érdeklődöm: mi történik, ha nem írom alá a fizetési kötelezettségfeltételek járó szerződést az idősek otthonaval?

Figyelt kérdés
Röviden a történet: anyám eltapsolta egy kisebb ház árat (szó szerint), és mivel lusta disznó, és úgy bánt a gyermekeivel, h egyik sem hajlandó befogadni, otthonba költözött (53 évesen). Harmunk közül egyedül nekem kellene fizetni, de nem vagyok hajlandó. Maradandó lelki sérüléseket okozott mindegyik gyerekének. Egyetemista éveimet konkrétan éhezéssel töltöttem. Egy egoista, aki csak magával törődik. Ez csak magyarázat az oltogatókori részére, az érdemi rész felül van😊. Sajnos megengedhetem, h fizessek, de nem érdemli meg, és sok év után szeretném élvezni a befektetett munkám gyümölcsét, és hogy nem ehezek. A fizetendő összeget gyermekem számára gyűjtögetem.
2017. aug. 10. 18:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Kotelezettsegfeltetelek helyettk kötelezettség.
2017. aug. 10. 18:47
 2/5 anonim ***** válasza:
53 évesen miért nem dolgozik? Miért csak neked kéne hátmótok közül fizetni?
2017. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Le van százalékával. Testvéreim mentesség kaptak anyagi helyzetük miatt.
2017. aug. 10. 21:13
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor ezek szerint van már bírósági határozat?
2017. aug. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs. Csak a szerződést küldik másodjára. Nem akarom aláírni.
2017. aug. 10. 21:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!