Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gyerektartási díj megállapítás...

Gyerektartási díj megállapításánál figyelembe veszik, hogy az apa albérletbe lakik vagy szivességi lakáshasználó?

Figyelt kérdés
Papíron csak szivességi lakáshasználók voltunk, viszont fizettünk havi 40 ezret albérletre, így egyeztünk meg a tulajjal. Az apa gondolom azt mondja majd, hogy albérletben van, hogy ha ez számít, minnél kevesebb gyerektartást kelljen adnia. Én mondjam, hogy márpedig szivességi lakáshasználó? Másik kérdésem pedig, hogy nálam már voltak környezettanulmányon,az apához is mennek majd?

2017. aug. 11. 14:00
 1/3 ede1219 ***** válasza:
0%
Így van, dögöljön éhen, de a lényeg, hogy fizessen! Szerencséd, hogy nem tőlem válsz, mert én úgy eltűnnek külföldre, hogy sose találnál meg!
2017. aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy gyerekre általában a bejelentett fizetés 20%-kát ítélik meg kettő gyerekre 35%, három vagy annál több gyerekre pedig maximum 50% lehet.
2017. aug. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát első válaszoló szerintem meg akinek 3 autója van, de gyerekére ad 15 ezret, mert az a minimum, akkor meg is dögölhet éhen felőlem.
2017. aug. 11. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!