Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 14 napos elállás pici karccal?

14 napos elállás pici karccal?

Figyelt kérdés

Vettem egy telefont az edigitaltól de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, és szeretnék elállni a vásárlástól. Vettem rá tokot, fóliát ahogy kell, tehát nem szórakozásból hoztam ki, hosszú távra terveztem. Viszont a kemény műanyag tok felrakása-majd levétele a keretre csinált egy pici pontban "sérülést" ami fekete kereten abban a pontban lekapta a festéket és ezüstösen eléggé feltűnő ha nagyon nézi az ember a telefont,tehát a boltban is látni fogják.


A lényeg, emiatt elutasíthatják az elállási szándékot?



2017. aug. 12. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Eredeti, hibátlan, eladható állapotban kell visszaküldeni, igy fenn all az esélye, hogy nem fogjak visszavenni. Esetleg fogd arra h igy kaptad, nem bizonyítható, hogy nem, ezaltal szállitás közben megsérült valahogy, vagy csomagolás közben.
2017. aug. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel elvileg nem is lehetett volna használatba venni a karc miatt pláne elutasítanak. Ami érthető is hisz az ilyen terméket elvileg nekik el kell tudni adni valaki másnak mint teljesen új. A 14 napos elállás arra van, hogy nem tudod a vásárláskor személyesen szemrevételezni, de nem arra, hogy használni kezd és azután találj valami nem tetszőt. Ha így lenne akkor a bolti vásárlásra is adnának 14 nap elállást.
2017. aug. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!