Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a volt barátom elküldte a...

Ha a volt barátom elküldte a haverjainak a meztelen fotóm, milyen eszközzel töröltethetem velük?

Figyelt kérdés
Ok. Elcsesztem, mert engedtem egy utolsó bunkónak hogy fényképet készítsen miközben szexelünk... Gyűlölöm, beszéltem a szüleimmel, fel fogjuk jelenteni... De mi biztosítja, hogy törlik majd a fotót? Elmúltam 18 így nem pedofil tartalom... A bíróságon van esély arra, hogy megállítják a fotók terjedését? :/

2017. szept. 7. 22:11
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nem biszexualitás a téma. Tiszta ideg vagyok, félrenyomtam... :/ Heteró témakör.
2017. szept. 7. 22:13
 2/15 anonim válasza:

ha már elküldte a képeket, akkor ő hiába törli másoknak meglesznek, legfeljebb ha megjelenik a neten jelentsd a googlenak de szerintem ennél többet nem tehetsz, ha tévedek valaki javítson ki :D


és szűrd le a tanúságokat ebből :)

2017. szept. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Ami egyszer kikerült az internetre, az onnantól törölhetetlen!

Volt pasid kötelezhetik a képek "megsemmesítésére", de 0% az esélye annak, hogy XY helyen ne lenne meg valakinek.

Hiszen már kikerült a világhálóra.

2017. szept. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

Sehogyan. De tényleg.

Egyetlen mód az lett volna, hogy letagadod, de most már az is esélytelen.

A feljelentéssel meg mire mész? Nem nagy tétel, és ha már kint van a neten, az örökre ott marad.

2017. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Legszívesebben kiherélném... :(
2017. szept. 7. 22:18
 6/15 Heart of Darkness válasza:
85%
Nincs rá esély. Ha elküldte valakinek is akkor biztos, hogy marad belőle itt-ott egy vagy két másolat de elég csak arra gondolni, hogy már az adott alkalmazásban is ott van pl egy facebook beszélgetésben ahonnan bármikor lementhető.
2017. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Remélem azért megkapja ami jár neki. Győzködött, ígérgetett hogy nem mutatja meg senkinek, mikor szakítottunk azt mondta törölte őket. Remélem elítélik.
2017. szept. 7. 22:28
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

De előnytelen a kép? Ha nem, akkor mit aggodsz ennyire? Kellemetlen persze, de nem a világ vege.


Nálad nagyobb celebek is túlélték mar, hogy kikerült par szexelos képük. Sőt, sokaknak még emelt is a presztizsén.

2017. szept. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20%

S ha elítélik? Mit kap, kb. felfüggesztettet, vagy minimális pénzbüntetést... már ha egyértelműen bizonyítani lehet, hogy: 1, az akaratod ellenére készült a kép (nehéz lesz), 2, átküldte ténylegesen is a haverjainak.

Ehhez nem lesz elég annyi, hogy mutatsz egy féjszbúk-beszélgetést a bírónak....

Sacc/kb 40% esélyed van.

2017. szept. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Kapjon felfüggesztettet, de legalább nyoma marad és nem csinálja meg mással. Ez egy utolsó segg aki nem képes arra hogy felfogja a tettei következményét. Menőnek képzeli magát miközben beetet és lejárat valakit. Szeretném ha csak simán az arcára fagyna az a beképzelt vigyora...


Egy haverja szólt hogy nála van a fotóm, ő lesz az egyik tanúnk. Nem fogom annyiban hagyni.

2017. szept. 7. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!