Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A várpalotai hintabaleset...

A várpalotai hintabaleset tettese, aki miatt bekövetkezett a baj, ha megállapítják a tettest, kb. hány évet fog űlni?

Figyelt kérdés

A tulajdonos nem hibás,mindent rendben találtak. Valami alkatrészgyártó aki a hintába gyártotta az alkatrészt,szerintem itt lehet valahol a tettes,a bűnös.

Szerintem,ha megállapìtjak,hogy ki a bűnös akkor jaj neki a szabad élettől.

Ugyanis egy ember élet-halál közt van aki a hintán űlt.

Szerintetek kb. mennyit fog űlni?



2017. szept. 9. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Semennyit, max 2 év felfüggesztett
2017. szept. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
öregasszonyt széttépre a kutya meghalt 4 év felfüggesztett
2017. szept. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mi??????????

Egy gyerek életveszélyesen megsérűlt,ha életben marad,meggyógyúl úgy legyen,szóval akkor is adnék neki 5évet,ha a srác nem éli túl,meghal akkor 10-et. De nem én hozom a törvényt ugye...

Ilyen súlyos eset után,tönkretett egy család életét,az egész országot megdöbbentette a hír,ilyenért felfüggesztett??? Ne is haragudjatok ez röhely...

Milyen enyhe büntetéseket hoztak itt mikor a büntetésekről hoztak döntést?

2017. szept. 9. 22:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Hol élsz te kérdező? Majdnem naponta lehet hasonló tragédiát felsorolni. Csak nem kapja fel a média. És nem ül senki.

Fogd fel már végre, ez egy ilyen ország. Csak arra vigyázz, az az alkatrészgyártó ne te legyél, mert akkor mérget vehetsz, lecsuknak. A hatalom szeret példát statuálni, ha nem érintett benne.

2017. szept. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!