Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem különös hogy így rá...

Nem különös hogy így rá mentek a drog razziákra idehaza? Miközben alapvető közbiztonság nem minden városban van.

Figyelt kérdés

Nálunk is járnak civil ruhás rendőrök, csak onnan ismerni meg őket hogy nem a környékre valók, még engem nem állítottak meg igyekszem elkerülni őket, úgy gondolom ha keresni vagy találni akarnak valamit, akkor ne rajtam keresztül tegyék mindezt.


Azért megkérdezném tőlük hogy miért pont olyan dologgal foglalkoznak ami úgyis csak olyan rétegben kockázat, aki hajlamos kipróbálni.


Szerintem nem eget verő bűn egy hétvégén 2 füves cigit elszívni pár sör mellett, ilyen téren lehetnének lojálisabbak, és a fogyasztókat akik csak annyi mennyiséget tartanak maguknál ami egy estére elég, őket nagy butaság inzultálni, és állat módjára neki lökve a falnak kiforgatni mindenükből.


A terjesztés bár más, óvatosabbnak kell lenni, nyilván annak örülne az ember ha megbízható források lennének, de meg kell elégedni ezzel ami van.

A gyakran újuló ázsiai holmikat én sem merem kipróbálni mert nem tudom nálam hogyan hatna.


2017. szept. 10. 17:21
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha betörő lennél, akkor azt bánnád, hogy nem a drogosokra szállnak rá. De mivel drogos vagy, így bánt, hogy elkapnak közületek néhányat. Én egyiket sem bánom, ha lesittelik.
2017. szept. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Nem különös, mivel a drogosok szeretnek bűncselekményeket elkövetni.
2017. szept. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

,,Szerintem nem eget verő bűn egy hétvégén 2 füves cigit elszívni pár sör mellett"


Kivéve, ha a 2 füves ciginek az árát betöréssel, rablással, stb-vel kereste meg. Abba meg ne reménykedj, hogy az ázsiai drogokat te nem próbálod ki. Elárulom pont az a rendőrségnek a baja, hogy sok dealer a füves cigijénél is használja, hogy jobban ráfüggjenek és többet vegyenek tőle.

A sok vegyszerről meg ne is beszéljünk, amit a jobb terméshozam eléréséhez használnak. Olyanokkal permeteznek sokszor, amit a mezőgazdaságban is óvatosan mernek használni 1 hektáros területen is. Te meg szépen mikor szívod a mariskát, ugyanúgy a vegyszereket is beszívod. Ne légy naiv, nem ürülnek ki a növényből azok a vegyszerek, mert olyan mennyiségben használnak. Vegyszer beszívni meg nem éppen egészséges, tüdődet teljesen tropára vágja, vért fogsz felköhögni, ráadásul simán rákot is okoz. Igen, elég hozzá a hétvégente a 2 füves cigi is.

2017. szept. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hadjad kérdező, itt egyesek nagyobb bűnözőnek néznek valakit akiről megtudják, hogy füvezik, mint 1 sorozatgyilkost, de minimum egy szakadt heroinos csöves ugrik be nekik. Köszönd a propagandának.
2017. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!