Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elhagytam az okmányaimat...

Elhagytam az okmányaimat (Diák, Személyi, Lakcím stb. ) Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Valószínűleg ellopták a buszon. Rendőrségre szeretnék menni viszont nem tudom, hogy meghallgatnak e szülő vagy gondviselő nélkül. (16 éves vagyok)

2017. szept. 20. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Be kell menni az okmányirodába és újat csináltatni. Diákigazolványt pedig az iskola állítja ki ha jól tudom. A rendőrség csak akkor foglalkozik vele, ha pénzt is elloptak tőled. Érdemes még bemenni a buszos céghez és megkérdezni nem-e adta le valaki a sofőrnek.
2017. szept. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj csak a rendőrségre minél gyorsabban.
2017. szept. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2017. szept. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szép szüleid lehetnek, ha mindezt itt kell neked megtudakolni...miért nem őket kéred meg, hogy segítsenek?
2017. szept. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A bejelentés nem árt, biztos ami biztos alapon, viszont ha nem szükségesek neked most azonnal ezek az igazolványok, akkor még várj egy hetet az újak kiváltásával, legalábbis, amelyik pénzbe kerül. Ha nem konkrétan az igazolványok megszerzése volt a cél, csak a tárcával együtt ezeket is elvették, akkor el fogják hajítani, és hátha megtalálja valaki. (Kollégámét már kétszer adták így vissza, egyszer én is találtam, meg apámét is megtalálták elhajítva.)

Elsőnek azért hívd fel a buszos céget.

2017. szept. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!