Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bizonyos boltokban a vásárlásn...

Bizonyos boltokban a vásárlásnál, pl Praktiker az irányítószámokat kérdegetik, illetve KÖVETELIK a vásárlóktól. Nem kívánok részt venni ilyen statisztikában, ezt meg is mondtam, mire lelettem hordva. Ugye hogy jogom van NEm résztvenni benne?

Figyelt kérdés
Ugye hogy jogom van nem részt venni a statisztikájukban? Mert én úgy tudom. Érdekes módon amikor üzletvezetőt emlegettem volt olyan opció hogy nem adom meg... addig meg hiszti...
2017. okt. 4. 17:00
1 2 3
 1/27 Gugu Gabor ***** válasza:
természetessen jogod van bem részt venni benne
2017. okt. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon úgy adta elő hogy nincs jogom...
2017. okt. 4. 17:03
 3/27 anonim ***** válasza:
91%

És bajod lesz abból, hogy megmondod, merre laksz, név nélkül. Semmit nem tudnak rólad.

Egyetlen célja van az irányítószám megkérdezésének: Hova érdemes szórólapozni? Honnan jönnek a vásárlók?

Semmi egyéb. De természetesen jogod van nemet mondani. Azt meg ne mond, hogy ezt nem veszik tudomásul szó nélkül, ha nem mondod meg.

Ez valótlan állítás!

2017. okt. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
az obudai auchanban is el szoktak kerni, nem minden penztaros de elofordul
2017. okt. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

" De természetesen jogod van nemet mondani. Azt meg ne mond, hogy ezt nem veszik tudomásul szó nélkül, ha nem mondod meg. "


Legközelebb felveszem neked :)

2017. okt. 4. 17:12
 6/27 anonim ***** válasza:
63%
én random irányítószámokat szoktam mondani
2017. okt. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm szépen előre is.

De mond meg őszintén, mi az a nagy titok, ami ennyire fáj, hogy még ide is írod.

Az enyém 1172. Nem kamu! És akkor most mi van?

2017. okt. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
49%
én random irányítószámokat szoktam mondani - annak mi értelme van?
2017. okt. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem szeretném megadni. Miért? Én dolgom, kérdésem nem erről szól. De, hogy velem emiatt veszekedjenek már nem ilyen egyszerű, mivel jogom van az anonimitáshoz.
2017. okt. 4. 17:17
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem a nevedet kérdezték, csak egy négyjegyű számot várnak tőled. Semmilyen jogod nem sérül. A munkájukat segíted. Neked semmi, de semmi károd nem származik belőle.


Várom a felvételt!

2017. okt. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!