Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Polgári peres eljárásban be...

Polgári peres eljárásban be lehet valakit perelni azért, mert egy élő youtube adásban teljes néven rágalmazta az illetőt?

Figyelt kérdés
van ilyen, érdemes?

2017. okt. 10. 06:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nyilvánosan rágalmaz, szóval persze, el lehet járni ellene - már ha valóban rágalmazás volt.
2017. okt. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Varga Péte4 ***** válasza:
Érdemes, vagy nem, azt Neked kell eldöntened. (pl. mennyit szánsz ügyvédi költségre) Ha úgy gondolod, hogy pörölsz, minden esetre töltsd le a videót.
2017. okt. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
"milyen egy zsidó név ez" , meg szidta, lehet becsületsértés nem tudom
2017. okt. 10. 07:41
 4/30 A kérdező kommentje:
nem engem szidott, 2 youtubos között van ez, a szombathelyi fotós fiú meg Blake
2017. okt. 10. 07:43
 5/30 anonim ***** válasza:
És nem volt zsidó a név?
2017. okt. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Lehet még népcsoport vagy vallási felekezet elleni hangulatkeltés vádja is.
2017. okt. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Ha nem téged szidtak, akkor te nem indíthatsz más nevében eljárást.

Ha az illetőt nem zavarja és nem tesz semmi, akkor te minek foglalkoznál vele???

2017. okt. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
nem én indítom, az illető már megtette a lépést és sok videó készül ezzel kapcsolatban én csak tudni akartam volt e ennek értelme
2017. okt. 10. 09:44
 9/30 anonim válasza:
Érdemes ha szán rá egy kis időt az ember meg némi pénzt! Megtérül! Fél milliót simán le lehet akasztani de még többet is az illetőről! Az ilyen esetekben még csak ügyvédet sem érdemes fogadni a vádlottnak hisz ott a lementett anyag ami felér egy beismerő vallomásnak! Az más kérdés hogy sokan úgy vannak vele hogy inkább hagyják a francba az egészet mert nincs kedvük az egész procedúrához!
2017. okt. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
77%
Érzed a vesztedet álfotós? :D Sebaj, majd Kálmán kifizeti a büntetést mert te 37 évesen ott tartasz saját kereset híján még egy sport szeletet sem tudnál venni a közértben :D
2017. okt. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!