Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha küldenek egy csekket, hogy...

Ha küldenek egy csekket, hogy fizessem be, de a posta elkeveri, elveszik és nem tudják kézbesíteni nekem, akkor azért lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Ha azt állítom, hogy meg se kaptam, akkor elfogadják? Vagy hogyan lehet azt bizonyítani, hogy a posta nem is kézbesítette nekem a küldeményt?

2017. nov. 7. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell bizonyítani. Felhívod őket és küldenek másikat. Semmit se szoktak azonnal kikötni másnap ha nem fizetsz. Ha viszont az utolsó felszólítás címszóval küldött csekk veszett el úgyse hiszi el senki még ha véletlen igaz is.
2017. nov. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Főleg akkor vagy szarban, ha tudtad hogy fogják küldeni

2017. nov. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én jártam így a múlt hónapban,a Digi számlája nem érkezett meg.Felhívtam őket,mondták,hogy ez sajnos gyakran előfordul.Az a megoldás ilyenkor,hogy átutalod az összeget,oszt jó napot,vagy ha még van idő akkor küldenek másik csekket.
2017. nov. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A szakemberek szerint, ha van kötelességed, mondjuk net, villany, víz, stb és nem kapsz szokásos csekket, nem vonnak, stb, akkor, kötelességed jelezni, érdeklődni, mi is a szitu.

Jogi műsorokban, mindig erre hívják fel a figyelmet.

2017. nov. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!