Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy lehet leállítani, egy...

Hogy lehet leállítani, egy biztonsági őrt, aki többször megvádolt, én lopni járok oda?

Figyelt kérdés
Normálisan öltözködök, ápolt vagyok, vásárláskor semmi gyanúsat nem csinálok. Van normális rendes munkám, tehát nem vagyok rászorulva hogy lopjak. Van egy bolt, ahol van egy új biztonsági őr, aki 2-szer megvádolt, én több terméket elloptam betettem táskámban meg kabátomban. Ez nem igaz. Át is kutatta kabátomat meg táskámat és nem talált semmit. Biztonsági őr szerint tuti lopok. Ma orvosi vizsgálat, előtt beugrottam boltba, ő volt bent. Pár méter távolságban folyamatosan követet engem, figyelt. Rá néztem gyorsan úgy csinált mintha, ő is terméket nézte. Nem néztem tovább követet figyelt engemet. Annyira felidegisett hangosan rákiabáltam: Van rendes munkám! Nem vagyok rászorulva hogy lopjak! Rikárdokkal keménykedjen! kimentem a boltban. Mit lehet csinálni ezzel a biztonsági őrrel? Hogy lehetne leállítani őt?

2017. nov. 8. 10:27
 1/5 Molyember ***** válasza:
100%
Másik boltba mész, aztán egyszer csak kirúgják.
2017. nov. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Te is rakd fel youtubra :D

2017. nov. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szólsz az üzletvezetőnek és elmondod neki is ugyanazt, amit itt nekünk.
2017. nov. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%
Deli pu. CBA, mi? A biztior a Rikardo ott tobbnyire...
2017. nov. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha el tudod érni, hogy valóban megvádoljon akkor megáll a jó hírnév megsértése, becsületsértés, rágalmazás.


[link]


Ezt ők is tudják, ezért konkrétan sosem mondják ki! Ezért kell hasonló esetekben ragaszkodni ahhoz, hogy rendőrt hívjon. Neki ki kell mondania, hogy lopással gyanusít, különben a rendőr sem motozhat. Mondjuk legalább egy pofonegyszerű vásárlók könyve bejegyzést miért nem tettél még? Arra kötelességük válaszolni.

2017. nov. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!