Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan tudnak a bűnözők...

Hogyan tudnak a bűnözők hozzájutni éles fegyverekhez pl: uzi, meg ilyen automata fegyverek miközben az átlagember semmilyen fegyvert nem kaphat max gâzfegyvert?

Figyelt kérdés
Fel nem tudom fogni hogy hogyan lehetsèges ez.Engem kiröhögnènek ha rakètavetőt akarnèk mondjuk venni egy bűnöző meg simán tud szerezni egyszerűen nem tudom megèrteni hogy.Bemegy az èjszaka legsötètebb legeldugottabb kocsmájába ès megkeresi ott a legrosszabb arcot aki telivan tetkozva ès tőle vesz eggyet mint a filmekben vagy mi ? Ès aki árul ilyeneket az honnan szerzi? Csak mert nincsenek ilyenek minden közèrtbe mondom rendes ember is csak gáz fegyvert kaphat szóval nem èrtem minek ekkora szabályozás mer a bűnözőknek így is lesz uzijuk fegyvertartás ide vagy oda nem?
2017. dec. 9. 00:35
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerb, Ukránhatár
2017. dec. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%

válaszoltál is


épp azért, hogy ne minden hülye marha szaladgáljon gépkarabéllyal az utcán azért tilos a vásárlása legálisan


az amcsiknál sajnos nincs ilyen

látszik is ez mit szült

a vegasi lövöldöző, texasi lövöldöző

csak idén

ez lenne itt is ha minden tökfilkó vehetne legálisan ilyen mordályokat


igy ha valakinek van arrol tudod hogy illegális

kész

2017. dec. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az átlag ember is kaphat párszáz ezer forintért éles fegyvert. Teljesen legálisan.


Miért kéne az ellenörzést megszüntetni attól hogy van aki igyis tud szerezni???

2017. dec. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerbia, Ukrajna.

De akár a darkweben is lehet szerezni bármit.

2017. dec. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Fekete piac, maffia, stb. A szábalyozás értelmét nem kell elmagyaráznom miért fontos viszont az is való igaz ha valaki ölni készül az beszerez ilyen holmit vagy megoldja másként.


Van ahol szinte nincs is szabályozva pl.: Svájcban személyi igazolványal egy Svájci állampolgár vehet gépkarabélyt is csak a kézifegyverekhez szükséges engedély (kis méret miatt)

2017. dec. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az átlag ember is ugyanúgy hozzájut ha van pénze. Nincs olyan "bolt" ahol kitétel hogy csak bűnözőt szolgálnak ki és erkölcsi bizonyítvánnyal kell igazolni hogy már voltál büntetve.
2017. dec. 9. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Ha a megfelelő embereket ismered, akkor szerezhetsz itthon is.


Bármit, csak pénz kérdés az egész.


Egyébként, ha észrevetted, ez a filmeken sem úgy megy, hogy "megkeresi a legrosszabb arcot aki teli van tetkozva....

A legtöbb filmben is van utalás az ilyen kapcsolatokra. Azokon keresztül megy beszerzés.

2017. dec. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"nem èrtem minek ekkora szabályozás mer a bűnözőknek így is lesz uzijuk fegyvertartás ide vagy oda nem?"


Sosem értettem az efféle fordított érvelést. Az miért érv hogy "a bűnözőnek úgyis van"?

2017. dec. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az átlag ember általában legálisan próbál szerezni, a bűnöző meg nem.

Illegálisan bármihez hozzá lehet jutni, csak pénz kérdése.

Ha van elég pénzed, akár egy tankot is be tudsz szerezni...

2017. dec. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!