Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A skandináv országokban...

A skandináv országokban legális-e a kender?

Figyelt kérdés

Európa többi részéről tudom,hol milyen a legalitása,de az északi országokról nem találok információt,hogy ott legális-e vagy sem.

Egyszer azt hallottam valahol,hogy ott nem büntetik...de én kételkedek benne.



2017. dec. 19. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

[link]


Orvosi célra legális, egyébként nem. Valószínűleg Svédországban is így van, csak elavult a lista (furcsállnám ha pont ott nem lenne az).

2017. dec. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3%
Elvileg nem, gyakorlatilag egész Európában legális, sehol sem foglalkoznak vele.
2017. dec. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hollandiában legális.Jó mondjuk az igazából nem skandináv orsz@g.De amúgy nézel slandináv filmet sorozatot,simán látod hogy tépnek benne.pl skam.
2017. dec. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Svédországban legális a marihuána és származékai,ott vannak a leglazább fűtörvények, Finnországban szintén, Norvégiárol nem tudom,de nem üldözik a hatóságok,Dániában pedig csak Koppenhágában legális.
2018. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!