Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vettem egy Zippo öngyújtót....

Vettem egy Zippo öngyújtót. Nem azt kaptam amire vártam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A Zippo.hu-ról lett rendelve(jelenleg ott nincs belőle több elérhető) A cikkszáma: 20855. Az öngyújtó neve konkrétan "Timberwolves". Az oldalról 18.000ft-ért vettem. Egyáltalán nem olyan mint a képen. Ki kell mondjam: csúnya! A többi webshopban az ongyujto.hu-n vagy a zippo-hungary.hu-n 5-6 ezer forint különbség van és őszintén az ,,ábrán" normálisan néz ki, szép, kidolgozott, nem úgy mint amit én kézhez kaptam... Ha bárki rákeres az öngyújtóra egy szépen kidolgozott farkasos öngyújtót lát, nos nekem kb. a farkasok orra pénisz alakú volt...A kérdés az lenne, hogy bárki vásárolt e az oldalról korábban? Ha igen, mi a véleményetek? Mi lehet ez a nagy árkülönbség? Szerintetek mit tegyek? Iszonyatosan csúnya szegénykém.

#eredeti #öngyújtó #Zippo #hamisítvány #Zippo öngyujtó #hamis zippo #eredeti zippo #timberwolves #zippo timberwolves
2017. dec. 25. 00:47
 1/1 TR75 ***** válasza:
100%

Küldd vissza. Elállhatsz a vásárlástól.


[link]


"5. 45/2014. (II. 26.) Kormányrendeletnek való megfelelés:

A 45/2014. (II. 26.) Kormányrendelet szerint a Megrendelő a termék kézhezvételének napjától 14 munkanapon belül indokolás nélkül elállhat a szerződéstől. Írásban történő elállás esetén azt határidőben érvényesítettnek kell tekinteni, ha a Megrendelő a nyilatkozatát a határidő lejárta előtt elküldi. A Megrendelő köteles az elállást tartalmazó nyilatkozat elküldésével egyidejűleg eredeti csomagolással, sértetlen állapotban, számlával visszaküldeni a Szállító részére a termékeket elállás esetén. A Szállító elállás esetén a termékek visszaküldését követő 14 napon belül visszatéríti a termék vételárát, amennyiben a termék sértetlen. A Megrendelő viseli az elállási jog gyakorlása miatt a termék visszaszolgáltatásával kapcsolatban felmerült költségeket. Ebből kifolyólag a Szállító nem tud elfogadni utánvétes visszaküldést. A Szállító követelheti a termék nem rendeltetésszerű használatából vagy kézbesítés utáni sérüléséből eredő kárának megtérítését."

2017. dec. 25. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!