Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Börtönbe hogyan és kinek kell...

Kapitány_úr kérdése:

Börtönbe hogyan és kinek kell írni/küldeni kapcsolattartási kérelmet?

Figyelt kérdés

Nem barátom a google,

és a megfelelő személyek is sz@rtak normálisan tájékoztatni.


Tehát: a börtön melyik szervének, osztályának stb. kell címezni, mit kell bele írni, stb.?

(Ha valakinek esetleg "fontos", akkor a békés-megyeiről van szó.)



2018. jan. 4. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt a fogvatartottnak kell kérelmeznie tudtommal.
2018. jan. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő két hónapja kérvényezte, és az ügyvéd szerint az ügyészség jóvá is hagyta, csak levél nem jött nekem. Viszont a tiszt a telefonban beszélt erről, hogy én is kérvényezhetem.
2018. jan. 4. 10:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nos nekem a barátom a Google. Katt ide. Vagy alá.

[link]

[link]

2018. jan. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 aassddff112233 ***** válasza:
100%
Sajnos nem biztos hogy elfogadják az otthon kinyomtatott és kitöltött verziót, csak azt, amit a fogvatartott tölt ki. De egy próbát megér. Sajnos börtönt telefonon ha el is lehet érni, lekezelő semmitmondó válaszokon kívül sok más érdemleges információt nem lehet megtudni.
2018. jan. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3-as: Köszönöm. Segített, de nem adott kétségtelen választ.

4-es: Igen, ezt tapasztaltam. Azért kérdem, mert ott mondták, hogy én is írhatok, csak sz@rtak elmagyarázni normálisan, illetve nem is engedett kérdezni.

2018. jan. 5. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!