Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen szabályok vonatkoznak...

Milyen szabályok vonatkoznak a szilveszteri tüzijátékozásra?

Figyelt kérdés
Pontosabban a tüzijáték engedélyeze felhatalmazza-e az embereket, hogy mások kertjébe, házára, fáira lőjék/dobják ezeket? Mit tudok tenni, hogy a szomszéd ne az én kertembe dobálja? Alacsonyan szálló, pattogó dolgokról van szó, nem igazi tüzijátékról ami kiég mire leér. Most szedtem össze a maradványait a kert közepéről, ahol mi üldögélni, teregetni szoktunk.

2018. jan. 4. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Ezért kellene minél hamarabb leszabályozni területileg is a használatát, mert most ott csinálod ahol éppen rádjön ami elég furcsa egy ilyen pirotechnikai eszköz esetében. Minimum meg kellene szabni, hogy csak kijelölt helyen lehessen használni, pl belváros bizonyos pontjain, városhatáron túl bizonyos kijelölt területeken.
2018. jan. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%
Hát én is rendesen meglepődtem a kertemen reggel. Tele szeméttel de ez hagyján, egy hosszú botszerű dolog lándzsaszerűen beleállva a talajba!! Az mi lehetett? És ha kint állok éppen akkor és a fejembe áll vagy a gyerekébe? Javaslom mindenkinek menedékbe húzódni ha a szomszédság durrantgat komolyan.
2018. jan. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!