Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Éljek a vásárlástól való 14...

Éljek a vásárlástól való 14 napos elállási jogommal ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Interneten rendeltem egy porszívót és hibás az egyik cső, annyira deformált, hogy nem lehet összedugni a porszívót végül is, be sem kapcsoltam. Rögtön gondoltam, hogy megyek reklamálok kicserélik a csövet ahogy kell. De aztán eszembe jutott, hogy 14 napom van az indoklás nélküli elállásra, a csövet meg lehet 2 hónap alatt cserélnék jó magyar szokás szerint. Csak nem tudom nem lesz e abból bajom, hogy eltitkolom a hibás alkatrészt. Utána rámverik, hogy ezért álltam el én csináltam vagy ilyesmi.
2018. jan. 11. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elállsz, megnézik. Kiderül. Az is, te deformálhattad el.

Nincs aggodalomra ok. Állj el. Kérdezhetnek, joguk van. Válaszolj. Ha rád fogják, hogy te csavartad ki, kérd, meséljék, hogy csináltad. És majd bizonyítsák is, különben rágalmazás lesz belőle.

2018. jan. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Közben olvasgatok a neten és van még egy olyan is, hogy 3 napos csere vagy pénzvisszafizetés kötelességük. Kifejezetten ha 3 napon belül kiderül a hiba nem lehet garanciális javításra küldeni a terméket, cserélni kell. Ezt fogom választani mert csak tegnap vettem át a terméket úgyhogy még szerintem 2 munkanapom van erre.
2018. jan. 11. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!