Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek, ha a WEBSOP nem...

Mit tehetek, ha a WEBSOP nem akarja teljesíteni a vállalását?

Figyelt kérdés

Hazudgálnak össze vissza, meg le akarnak beszélni. De legutóbb már a levelekre sem válaszoltak. Az van , hogy a rendelt termék 2 nappal később megdrágult. Nem akarják benyelni a különbséget, inkább suttyóskodnak. + kiírják hogy akció pl 30000 Ft helyett 28000 pedig nem hogy olcsóbb , hanem drágább lett (mert előtte pl 25000 volt). Ez már tisztességtelen üzletszerzés?


Gyanítom, hogy ezzel összefüggésben van az én egyéni esetem is. Kihez mihez fordulnak?



2018. jan. 12. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. jan. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél máshol.
2018. jan. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az illetékes megyei (fővárosi) kereskedelmi és iparkamara mellett tevékenykedő békéltető testülethez fordulhat vagy az illetékes járási hivatalhoz - 1997. évi CLV. törvény a fogyasztóvédelemről.
2018. jan. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de szeretnék kicsit konkrétabbat. Például e-mail cím, telefonszám. Írtam a 22. Kerületi járási hivatal titkárságához, de nincs válasz. Pedig csak azt kérdeztem, hogy hol hogyan tehetek panaszt.
2018. jan. 14. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!